Kahramankazan Hamdi Erış Devlet Hastanesı

Kahramankazan Hamdi Erış Devlet Hastanesı

Ankara
5.0

Toplam 17 branşta 45 uzman bulunmaktadır.

Dr. Adem Ünlü

Ortopedi ve Travmatoloji

5.0
Uzm. Dr. Yalçın Onat

Kadın Hastalıkları ve Doğum

5.0
Dr. Harun Analay

Genel Cerrahi

Uzm. Dr. Ahmet Noyan

Dahiliye - İç Hastalıkları

5.0
Ass. Dr. Gökçe Acun

Genel Cerrahi

Uzm. Dr. Huri Aslan

Psikiyatri

Dt. Şebnem Erol

Diş Hekimi

4.8
Dr. İbrahim Özer

Psikiyatri

Uzm. Dr. Elif Gülin Koçan

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uzm. Dr. Sedef Yücel

Dermatoloji

5.0
Ass. Dr. Mustafa Sarcan

Radyasyon Onkolojisi

Dr. Yasemin Analay

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Ass. Dr. Gülbüz Samut

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Kahramankazan Hamdi Erış Devlet Hastanesı

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Üroloji
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Diş Hekimi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Pratisyen Hekimlik
 • Radyoloji
 • Acil Tıp
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Tıbbi Biyokimya
 • Tıbbi Mikrobiyoloji
Adres

Atatürk Mahallesi, Atatürk, Fevzi Çakmak Caddesi No:10, 06980 Kazan/Ankara, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
SK
Ser***** K*****
29 Mar 2024 eklendi.

Geçtiğimiz 2 yıllık süre zarfında önce annemin evde düşmesi neticesinde ciddi şekilde kalça kırığı (Mart 2022) meydana geldi, kırığın kaynaması tamamlandığında ise kapsamlı bir fizyoterapi alabilmesi için Başkent Üniversitesi Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne yatırdık, oradaki çalışanların annemi tedavi edecekleri yerde kolunu kırması üzerine ciddi şekilde kol kırığı (Mart 2024) meydana geldi. Acil sağlık desteğine ihtiyaç duyduğumuz ve başta annem olmak üzere, annem gibi 70 yaşında olan babamı ve beni yaşam mücadelesi anlamında zorlayan bu olaylarda anneme ilk müdahale ve ameliyatlar Kahramankazan/Ankara Devlet Hastanesi’nde görevli Ortopedi Uzmanı Sayın Adem ÜNLÜ hocamız tarafından başarıyla gerçekleştirildi. Adem ÜNLÜ hocamız, yaşadığımız bu son derece zor sağlık süreçlerinde yalnızca cerrahi alandaki üstün yeteneği ile değil, aynı zamanda bize karşı olan son derece insani yaklaşımıyla, bize hayatımızın ve sağlığımızın emin ellerde olduğunu yakinen hissettirdi, gece-gündüz ya da haftaiçi-haftasonu demeden bizimle ilgilendi, kendisiyle olan iletişimimizde bizi hiçbir zaman yalnız hissettirmedi. Ayrıca, Sayın Adem ÜNLÜ hocamızın bize olan bu canayakın ve güven veren yaklaşımını, Kahramankazan Devlet Hastanesi’nde kendisine muayeneye ve tedaviye gelen tüm hasta ve yakınlarına da aynı şekilde göstererek, herkesçe takdir ve minnetle karşılanmakta olduğunu, kendisine muayene ve tedavi olan her hasta ve yakınının güler gözlerle, minnet duyguları ve sözleri söyleyerek yanından ayrıldığını, son iki senedir başımıza gelen olaylar vesilesiyle de devamlı gözlemledik ve şahit olduk. Açıklamaya gayret gösterdiğim bu tecrübe ve gözlemlerimize binaen, biz hastalarına insan üstü gayret ve emeklerinin yanında, insan üstü özveri ve iyilikle yaklaşım sergileyen, canlarımızın ve sağlığımızın emin ellerde olduğunu yürekten hissettiren Adem ÜNLÜ hocamıza gönülden teşekkür ederim.

AK
Ahm***** K*****
19 Kas 2023 eklendi.

Nazal polip ameliyatı oldum. Daha önce kimse ameliyat yapmamıştı. İlaç yazıp gönderildim hep. Doktorumda ameliyat olduktan sonra nefesim çok rahatladı. Baş ağrısından duramıyordum. Hiç ağrım da kalmadı.

GE
Gam***** E*****
25 Eki 2023 eklendi.

Atilla hocama 6 gün önce septorinoplasti ameliyatı oldum. Ameliyatımi büyük bir özveri ve titizlikle yaptı. Sol tarafımdan darbeye bağlı nefes alamıyordum. Ameliyat sonrası uyandığımda burnumda tampon olmasına rağmen sol tarafımdan nefes alabiliyor olmak beni çok mutlu etti. Atilla hocam gerçekten alanında müthiş bir doktor. Sol tarafımda hafif bir şişlik ile süreci tamamladım. Başka en ufak bir morluk ve sislik yaşamadım. Bugün tamponlarim alındı ve eminim burnumun şekli de cok guzel olmuştur. Atilla hocama yürekten teşekkür ediyor, meslek hayatında başarılar diliyorum. Gamze.

Esr***** Ç*****
25 Kas 2022 eklendi.

Yorumların ne kadar önemli olduğunu doktor arayışım sırasında anladım. O yüzden de bu yorumu yapma ihtiyacı hissettim. Ameliyat travmam var ve uzun yıllar kaçtım bu ameliyattan. Atilla hocamla karşılaşmasaydım yine kaçardım sanırım. Çok doktor araştırdım, çok klinik gezdim. Hiç kimse Atilla hocamın verdiği güveni vermedi bana. Üstelik bu güven telkini için ekstra bir çabası olmamasına rağmen :) ciddi sıkıntıları olan bir burun ameliyatından en ufak bir ağrı sızı ve morluk olmadan nasıl çıktım inanın hala şaşkınım. Atilla hocamın eline, emeğine ve yüreğine sağlık. Allah Atilla hocamızı ülkemize bağışlasın onun gibi doktorlara çok ihtiyacımız var..

Den***** Ö*****
6 Tem 2022 eklendi.

Yalçın Beyle ilgili şimdiye kadar bir yorum yapılmamış olmasına çok şaşırdım. Gerçi biz toplum olarak şikayetimiz olmadıkça bir yerlere bir şeyler yazmayız. O yüzden bir şey yazmamışlar diye düşünüyorum. Yalçın Beyi yıllardır tanırım ve kadın hastalıklarıyla ilgili bir sorun yaşadığımda aklıma gelen ilk isim onunkidir. İnsanlara yaklaşımı, koyduğu doğru teşhisler ve tedavilerindeki müthiş sonuçlarla, bir devlet hastanesine de ne kadar güvenerek gideceğimizin bir göstergesi... Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, hayatında ve mesleğinde başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.

HH
Hab***** H*****
4 Haz 2022 eklendi.

Aytül hocam Ahmed Andiçen hastanesinde kistlerimi ilaçla tedavi etti hepsi kısa sürede kayboldu. Tedavi sürecinde açıklayıcı biljiler verdi.Harika bir doktor. Teşekkürler

VU
Vey***** U*****
19 Nis 2021 eklendi.

İşinde uzman

BT
Bih***** T*****
17 Eyl 2020 eklendi.

Muhteşem bir doktor bu kadar sevecen ve ilgili bir doktorla hiç karşilaşmadim

MA
Meh***** A*****
22 Tem 2020 eklendi.

Atilla Hocada devüasyon ve rinopilasti ameliyatı oldum. Burun eti ve kemik eğrileri yüzünden yüzde 70 nefes almam kapalıydı. Hem insani hem de alanında çok iyi kendisi. Ameliyat sonrasında herhangi bir morluğum olmadı, devamında ise rutin işlemler yapıldı. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyor ve meslek hayatında başarılar diliyorum.

ME
Mer***** E*****
13 Eyl 2019 eklendi.

Öncelikle DR. Atilla Bey'e Hamdi Eriş Devlet Hastanesi'nde muayene olma fırsatım oldu. Kendisinin alanında ne kadar uzman olduğunu ancak ameliyattan çıktıktan bir gün sonra hala hiç acı duymadığımda anladım. Burnumda deviasyon vardı ve kemik eğriliğine bağlı şekil bozukluğu vardı. Ameliyat olacağım zaman benimle gayet güzel bir şekilde konuştu merak ettiğim her şeyi sıkılmadan yanıtladı, ameliyat zamanı da keza öyle. Operasyon bittikten sonra odama çıkarıldım en ufak bir ağrı sızı hissetmedim. Bugun ameliyatımın 3.günü hala en ufak bir ağrı sızı yok. Sadece sağ gözümün olduğu tarafta çok hafif bir morarma ve şişlik var. Bu süre zarfında morluk,şişlik,ve acı hissinin olmaması Op.Dr. Atilla Bey'in tecrübesi sayesindedir. Perşembe tamponlarım çıkacak iyi ki kendisine ameliyat olmuşum dediğim doktor; ne kadar teşekkür etsem azdır. Minnettarım.

İlgi Alanları

4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi Acil İdrar Yapma İsteği (İdrar Sıkışması) Adenokarsinom Adet Ağrıları (Dismenore) Adet bozukluğu Adet Dışı Kanamalar Adet Düzensizliği Adet Düzensizlikleri Adet Öncesi (Premenstürel) şikayetler Adrenal Bez (Böbrek Üstü Bezi) Hastalıkları Affektif Bozukluklar Ağız Hastalıkları Agorafobi Ağrı Ağrılar Ve Yaralanmalar Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Ağrısız Doğum Ağrısız Doğum (Epidural Anestezi) Aile Terapisi Akalazya (Yutma Güçlüğü) Akciğer Ca Akciğer Grafisi Akciğer Kanseri Akne Vulgaris Aksayan Çocuk Akupunktur Akupunktur İle Zayıflama Alerji Alkol Bağımlılığı Alternatif Tıp Altını Islatma Problemi Ama(Anti-Mitokondrial Antikor) Amiloidoz Anal Fissür (Makat Çatlağı) Ankilostomiyaz Anne - Baba Ayrılığı Anne - bebek dostu sezaryen Anne Sütünün Azlığı Anomali taraması Anormal kanama Anosmi (Koku Alamama) anti a ging tedavileri Apse Arı Sokması Artritte Steroid Tedavisi Artroskopik Diz, Omuz ve Ayak Bileği Cerrahisi Aşırı Terleme (Hiperhidrozis) Asperger Sendromu Astım (Astım Bronşit) Ateş (Nedeni Bilinmeyen Ateş) Atrofik Gastrit Ay Başı Düzensizliği Ay Başı Kanaması Azlığı Ay Başı Kanaması Yokluğu Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Ayrıntılı Ultrason Bacak Ve Kalçanın Eklem Bozuklukları Bacak Ve Kalçanın Kas Tendon Bozuklukları Bademcik Hastalıkları Bademcik Ve Genizeti Bağımlılık tedavisi Bağırsak Delinmesi Bağırsak Tıkanması Bağışıklığı Baskılanmış Hastalarda Enfeksiyon Balgam Kültürü Bankart Lezyonu Bartholin Apsesi (Kisti) Baş Ağrıları Bel Fıtığı Bel-Boyun Ağrıları Ben Haritası Beslenme Beta Mikrobu Beyin Anjiyosu Beyin Damarları Beyin Hastalıkları Beyin Kanaması Beyin Tümörü Biseps Tendon Patolojileri Biyoelektrik Tedavisi Biyopsi Biyopsi (Meme) Böbrek Atardamarı Tıkanıklığı (Renal Arter Trombozu) Böbrek Filmi Böbrek Hastalıkları Böbrek İltihabı (Piyelonefrit) Böbrek Nakli (Transplantasyonu) Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları) Böcek Sokmaları Bölgesel Yağlanma Bölgesel Zayıflama Botoks Botoks Ve Dolgu Boyun Ağrısı Boyun Fıtığı Boyun Ve Tükrük Bezi Brakial Pleksus Bruselloz Bulantı Bulimia Nervoza Burun Ahtapotu Burun Akıntısı Burun Ameliyatları Burun Estetiği Burun Estetiği (Rinoplasti) Burun Kanamaları Burun Polipleri Burun Yangısı Çatlak Tedavisi Çekiç Parmak Sorunu Cerrahi İnfeksiyonlar Çikolata kisti Çikolota Kisti Cinsel Ağrı bozuklukları Cinsel Gelişim Bozuklukları (İnterseks, Cinsiyet Farklılaşma Buzuklukları) Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Terapi Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsellik Çocuk - Ergen Psikolojisi Çocuk Diş Sağlığı Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Çocuk Ortopedisi Çocukta Kalça Hastalıkları Çoğul Gebelikler (İkiz, Üçüz) Coronavirüs (Koronavirüs) Crp(C-Reaktif Protein Testi) Cushing Sendromu (Kortizon Hormonu Fazlalığı) Dalak Hastalıkları Damar ve sinir yaralanmaları Davranış Bozuklukları Deliryum Dequervain Tenosinoviti Deri Kuruluğu Detaylı Ultrason Dev Hücreli Tendon Tümörü Dev Hücreli Tümör Dijital Diş Hekimliği Dirsek İnstabilitesi Dirsek Kırığı Diş Çapraşıklığı Diş Estetiği Diş Eti Çekilmesi Diş Sallanması Dişeti Ameliyatı Dişeti Kanamaları Disleksi Dissosiyatif Bozukluklar Distimik Bozukluk Diyabetik Gebelik Tanısı Diyet Diz Bağ ve Kıkırdak Yaralanmaları (ön çapraz bağ, menisküs) Diz Eklemi Ağrısı Diz Kireçlenmesi Diz Protezi Dış Gebelik (Ektopik gebelik) Dış Kulak İltihabı Doğal Doğum Doğum Doğum Kontrol Doğum Sancıları Donuk Omuz Doppler İncelemeleri doppler usg inceleme Dört Boyutlu USG Dual X-Ray Absorbsiyometri (Dxa) Dupuytren Hastalığı Dürtü Bozuklukları Düşük (abortus) Düz Röntgen Filmi EFT Eklem Ağrıları Eklem enjeksiyonları Eklem İçi PRP Uygulamaları Eklem Yaralanmaları Ekstansör Tendon Yaralanmaları El - Bilek - Dirsek ve Omuz Artroskopisi El Bileği Bağ Yaralanmaları El Bileği Bölgesi Ganglionları El Bileği Kırıkları El Cerrahisi El Cerrahisi ve Mikro Cerrahisi El Enfeksiyonları El Tümörleri El Ve El Bileği Hastalıkları El ve Parmak Tümörleri El Yaralanması Elektrik Çarpması Elektrotermal Terapi(Transkutanöz Elektriksel Sinir Stimülasyonu(Tens)) Empotans (İktidarsızlık) Endodonti (Kanal Tedavisi) Endopeel Epididimit (Meni Kanalı İltihabı) Epidural Anestezi Ereksiyon Sorunu Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu) Ergenlik Dönemi Jinekolojik Sorunları Erişkin Dönemde Aşılanma Erkeklerde İdrar Kaçırma Erken Doğum Erken Menopoz Estetık Ve Kozmetık Dermatoloji Evlilik Problemleri Ezilme ve Yaralanma Fana(Antinükleer Antikor) Faranjit Fazla Parmak (Polidaktili) Fibromiyalji Ağrı Fibrozit Fimozis (Bitiklik) Fizik Tedavi Araçları Ve Işlemleri Ganglion Kisti (Kistik Higroma) Gastroskopi Gebe Kalamama Gebelik Gebelik Dönemi Genel Gebelik Takibi Gebelik Zehirlenmesi ( preeklampsi ) Gebelikte diyabet Gebelikten Korunma Yöntemleri Geç Doğum (Miad Aşımı) Genel Genel Acil Tıp Genel Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Genel Jinekolojik Operasyonlar Genel kadın doğum uygulamaları Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum Genel Tıbbi Biyokimya Genital beyazlatma Genital Bölge Estetiği Genital bölge mezoterapi işlemleri Genital bölge ozon tedavileri Genital Estetik Genital Herpes (Uçuk) Genital Ülser Geniz Akıntısı Geniz Eti Problemi Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet Gırtlak Kanserleri Gırtlak Ve Ses Hastalıkları Glomüs Tümörü Glutatyon ve Alfa Lipoik Asit Gluteal Abse Gömük Penis Grip Gummy Smile Gut Halusinasyon Hamile Kalamama Hamilelik Hastane Enfeksiyonları Hepatit (Karaciğer İltihabı) Hepatit D Hepatobiliyer Cerrahi Hidronefroz (Böbrek Şişmesi) Hipertiroidi Hipnoterapi Hipnoz Histerektomi Histereskopi Histereskopik Ameliyatlar Histeroskopi HIV Homeopati Horlama Ve Uyku Apnesi Hormon Fazlalığı Hormon Tahlili HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi Humerus Kırığı Hyaluronik Asit uygulamaları İdrar Kaçırma Ameliyatları İdrar Kültürü İdrar Tahlili Idrar Yapma Bozukluğu İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrar Yolu Sarkması İdrar Yolu Taşı İdrar Yolu Tıkanıklığı İleri düzey ultrason İleri Yaş Gebeliği (İleri Anne Yaşı) İlk Yardım İmmün (Bağışıklık Sistemi) Yetmezliği İnfertilite İnternet Bağımlılığı İnterstisyel Sistit İntrakranial Darlık Invisalign Tedavisi Ishaller Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Jinekolojik ameliyatlar Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Hastalıklar Kabakulak Kadın Hastalıkları (Jinekoloji) Kadın sağlığı Kadına Bağlı Kısırlık Kadında hormonal bozukluklar ve düzensiz regli kanamaları Kadında İşeme Bozukluğu Kadında işeme güçlüğü Kadında sistit ve tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonları Kafa Travması (Kafa Darbesi) Kalın Bağırsak İltihabı (Kolit, Enfeksiyöz Kolit) Kalp Anjiyosu (El Bileğinden) Kalp Krizi (Akut Miyokard Enfarktüsü) Kalsifik Tendinit Kanama Bozuklukları Kanlı İdrar (Hematüri) Kanser Kanser Ağrıları Kanser Ağrılarında Katater Tedavisi Karaciğer Abseleri Karaciğer Büyümesi Karaciğer Metastaz Karaciğer Yetmezliği Karın Ağrısı Karotis Darlığı Kas Hastalıkları Kas Romatizması Kas Ve İskelet Ultrasonografisi Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi Kaygı Kemik Erimesi Kemoterapi Kene İlişkili Enfeksiyonlar Keşkesiz Doğum Kifoz Kilo Problemi Kimyasal Madde Zehirlenmesi Kinesiotape(Kinezyoteyp) Kişilik Bozuklukları Kist Kist Ameliyatı Kistik Böbrek Hastalıkları Kıkırdak Hastalıkları Ve Yaralanmaları Kırık - Çıkık Kırıklar Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Kısırlık (Erkek Kısırlığı) Kısırlık / İnfertilite Kızlık Zarı Kızlık Zarı Dikimi Klitoris estetiği Koanal Atrezi (Doğumsal Burun Tıkanıklığı) Koledok Kisti Kolesteatom Kolon Kanseri Kolonda Kitle Kolonoskopi Kordon Bağlama Kozmetik Jinekoloji Kramp Kronik Akciğer Hastalıkları Kubital Tünel Kuduz Kulak Akıntısı Kulak Çınlaması (Tinnitus) Kulak Hastalıkları Kulak İltihabı Kulak Zarı Delinmesi Kumar Bağımlılığı Kusma Labioplasti Lamina Uygulamaları Laparoskopi Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Lenfoma Lepra (hansen Hastalığı) Liken Lösemi (Kan Kanseri) Majör Depresif Bozukluk Mamografi Manik Depresif Bozukluk Mantar Hastalıkları Manuelterapi Megakolon (Genişlemiş Kalın Bağırsak, Hirschprung Hastalığı) Megaüreter (Üreter Genişlemesi) Meme İğne Biyopsisi Meme Kanseri Meme Kisti Meme MR (Manyetik Rezonans) Menopoz Mesane (İdar Kesesi) Kanseri Metabolik Kemik Hastalıkları Mezoterapi Mide Ağrısı Mide Bulantısı Mide Hastalıkları Mide Kanseri Mide Küçültme Ameliyatı Mide Lenfoma Migren Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) Motivasyon Eksikliği Myom (Miyom), fibromyoma Nazal Septum Deviasyonu Nefes Darlığı Nefes Kokusu Nevrozlar Nöralterapi Normal Doğum Nörojen Mesane (Mesane Felci, Spastik Mesane) Nöromüskuler Hastalıklar (Kas Hastalıkları) Nüks Fıtıklar Ödem Öfke Kontrol Bozukluğu Okul Başarısızlığı Omur Ve Omurga Ağrıları-Eğrilikleri Omurga Cerrahisi Omuz Eklemi Ağrısı Ön Çapraz Bağ Kopması Onkoloji Organ Nakli Organik Bozukluklar Orgazm Olamama (Anorgazmi) Orta Kulak İltihabı Osteoartrit Osteoporoz Over Kanseri Over Kist Özafagus (Yemek Borusu) Kanseri Özgül Fobi Ozon Tedavisi Ozon Terapisi Panik Atak Papilla Vateri Paranoid Kişilik Bozukluğu Paranoya Parapleji Paratiroid Kanseri Parazit Hastalıkları Parazitoloji Pelvik Enfeksiyon Pelvik Inflamatuar Hastalık (PID) Penis Büyütme Ameliyatı Penis Eğriliği Penis Yaralanması Perianal Apse Periapikal Diş Apsesi Periodontitis Peritonit Perkütan Cerrahi Pilonidal Sinüs Plasenta Previa Polikistik Over Polikistik Over Sendromu Polip Posterior Üretral Valv (Dış İdrar Kanalında Kapakçık) Preeklampsi Prematüre Doğum Prenatal Tanı Prostat Biyopsi Prostat İltihabı Prostat Infeksiyonu Prp (Platelet Rich Plasma) Psikotik Hastalıklar Psoriasis Vulgaris Pyoderma Radyofrekans Rahim Alınması Ameliyatı Rahim Ameliyatları Rahim Hastalıkları Rahim Kalınlaşması Rahim Kanaması Rahim Sarkması (Uterosel) Rahimde Polip Reiki Renkli Ultrason Riskli Gebelik Romatizma Romatoid Artrit Romatoid Artrit (İltihaplı Romatizma) Romatolojik Hastalıklar Saç Dökülmesi Saç Ekimi Saç Hastalıkları Safra Kesesi İltihabı Safra Kesesi Kanseri Safra Kesesi Taşları Safra Yolu Kanserleri Sağırlık-Dilsizlik Salmonelloz Seksüel Gelişim Bozuklukları Selektif salpingografi ve rekanalizasyon Septum Deviasyonu Serklaj Servikal Myelopati Sezaryen Sezaryen Sonrası Normal Doğum Sezeryan Sinir Bozuklukları-Anksiyete Sinir Kesisi Sinir Sıkışma Sendromları Sinir Sıkışması Sinüs Hastalıkları Sinüzit Şiroterapi(Sinir Dondurma) Sistit Sistosel (İdrar torbası sarkması) Sıkışma Sendromları Sırt Ağrısı Skafoid Kırıkları Skar Gebelik Smear Testi Soğuk Algınlığı Soğuk Lipoliz Son Dönem Hastalarda Tepki Sperm Hücresi Yokluğu (Azospermi) Sperm Kültürü Spermiyogram (Sperm Tahlili, Sperm Sayımı) Spiral Spiral Takılması/Çıkarılması Spor Psikiyatrisi Stres Suprakondiler Humerus Fraktürü Tam Diş Protezi Tekrarlayan Düşük Temel Prensipler Tendon Kesiği Tendon Kopması Tendon Onarımı Tendon Yaralanması Tenisçi Dirseği Testis Kanseri Tik Bozuklukları Tıbbi Atıklarla Bulaşan Enfenksiyonlar TOT (İdrar Kaçırma Ameliyatı) Travma Sonrası Kireçlenme Travma Sonrası Stres Bozukluğu Travmalar Tüberküloz Tükürük Bezi Kanseri Tükürük Bezi Tümörü Tularemi Tümör Belirteçleri (Tümör Markırları) Ulnar Sinir Sıkışması Unipolar Depresyon Ur (tümör) Üreter Taşı Üreterosel Üreterovezikal Darlık (Üreter Mesane Bileşke Darlığı) Üriner Sistem Yaralanmaları Üriner Tıkanıklık Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Uyku Uyku Bozukluğu ve uyurgezerlik Uyum Bozuklukları Uzay yürüyüşü ile bacak kaslarını güçlendirme Vajina Daraltma Vajina Estetik Ameliyatları Vajinal Akıntı, kaşıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinal Estetik Vajinal Histerektomi Vajinismus Vajinismus Vajinit Vajinoplasti Vertigo Viral Enfeksiyonlar Virus Hastalıkları Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu Vücut Estetik Uygulamaları Vulva Kanseri Wegener Granülomatoz Yara Bakımı Yara Tedavisi Yaralanmalar Yaşlılık Depresyonu Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri Yüksek Riskli Gebelikler Yumurtalık Kanseri Yumuşak Doku Romatizmaları Yutak Apsesi Yutak Felci Yutak Kanseri Yutma Bozuklukları Yutma Güçlüğü Yutma Zorluğu Yüz Gençleştirme Zayıflama Zehirlenmeler Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube