Erzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi

Erzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi

Erzurum
5.0

Erzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi kurumumuzda toplam 16 uzman bulunmaktadır.

Op. Dr. Ahmet Demirhan Dal

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

5.0
Dr. Fatih Kacıroğlu

Pratisyen Hekimlik

Ass. Dr. İlker Özmen

Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Ramazan Acar

Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Erdal Pala

Dermatoloji

Dr. Yasemin Oğul

Tıbbi Biyokimya

Dr. Seval İnceçayır Ozan

Göğüs Hastalıkları

5.0
Uzm. Dr. Özlem Kar

Dahiliye - İç Hastalıkları

5.0
Ass. Dr. Hasan Kunduz

Pratisyen Hekimlik

Dr. Hasan Ercan Abaslı

Tıbbi Mikrobiyoloji

Dr. Hulki Aşır

Pratisyen Hekimlik

Dr. Esma Uslu

Dermatoloji

5.0
Dr. Nurten Güdücü

Anestezi ve Reanimasyon

Erzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Acil Tıp
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Diş Hekimi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Pratisyen Hekimlik
 • Tıbbi Biyokimya
 • Tıbbi Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Patoloji
Adres

Osman Bektaş, Mareşal Fevzi Çakmak Cd., 25070 Palandöken/Erzurum, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Zel***** İ*****
14 Ara 2021 eklendi.

Merhaba Demirhan bey ben Kars’tan annemi getirmiştim Prof. Dr. Ali İhsan bey ve sizin ilginiz olmasa bu zorlu süreci bu kadar kolay atlatamazdım. Her şey için çok teşekkür ederim. Yapacağınız ameliyatın da iyi geçeceğinden hiç şüphem yok. Size ulaşmam gerekiyor en az rahatsız edebileceğim yerin burası olduğunu düşündüğüm için yazıyorum.

NT
Nev***** T*****
1 Kas 2021 eklendi.

Kesinlikle işinin ehli ilgili alâkalı en önemli ise mükemmel bir insan ve doktor Ankara Gölbaşı' ndan ayrıldığı için çok üzgünüz

EO
Eng***** O*****
15 Şub 2021 eklendi.

Bugün bir sağlık kurulu raporu için muayene oldum hocama. Belki çok hızlı geçmesi gereken bir işlemdi. Fakat hocam cidden ilgilendi. Sağlık Kurulu için sorun teşkil etmese, ileride sağlığımı ciddi anlamda tehdit edebilecek başlangıç aşamasındaki rahatsızlığım hakkında beni bilgilendirmesi çok iyiydi. Önümdeki 6 aylık süreçte yönlendirmelerine harfiyen uyacağım. Ve kontrol için tekrar muayene olacağım. Teşekkürler hocam.

Bak***** Ç*****
12 Şub 2021 eklendi.

Hem iyi doktor, hem iyi insan, hemde hastalarla iyi iletişim kurmak bir arada olabiliyormuş, bunu gördük doktor hanımda. Binlerce kez teşekkür ederiz kendisine.

HH
Han***** H*****
14 Şub 2018 eklendi.

beklediğimden daha güzel bir burun yaptınız bana hocam.elinize ve emeğinize sağlık.çok memnunum.soran herkese tavsiye ediyorum.

AM
Akd***** M*****
17 Oca 2018 eklendi.

Ben Erzurum da askerliğimi yaptım Erzurumun soguk havası beni etkiledi ciğerlerimi üşüttüm hocamın Yanına gittigümde benimle cok iyi ilgilendi hastanede yatmak suretiyle 1 hafta tedavi altına aldı. Sabah akşam gelip durumuma baktı sürekli hemşirelerden bilgi alarak benimle birlikte aynı şikayetle yatan bir başka asker arkadaşımla birlikte bizimle çok iyi ilgilendi. Hocam eger bu yazdığımı okursanız ALLAH razı olsun sizden ALLAH'ın rahmeti bereketi üzerinize olsun. 1996/3 Mehmet Ali AKDENİZ.

İlgi Alanları

Access Bars Ağrı Akciğer Embolisi Akciğer Kanseri Alerji Alerjik Hastalıklar Allerjik Kontakt Dermatit Amiloidoz Antibiyogram (Antibiyotik Duyarlılık Testi) Aşırı Terleme Astım Ateşli Silah Yaralanmaları Auriculotherapy Bacak Estetiği Bağırsak Polibi Bağırsak Tıkanması Balgam Kültürü Behçet Hastalığı Bel Ağrısı Bel Fıtığı Besin Alerjisi Beslenme Biyopsi Çiller Cilt Bakımı Cilt Kanserleri Dekübit Ülseri Depresyon (Ruhsal Çökkünlük) Deri Kanserleri Dermapen Dijital Diş Hekimliği Diş Çekimi Diş Çürüğü Diş Dolgusu Diş Eti Kanaması Diş Hastalıkları Diş Taşı Diyet Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Dışkı Kaçırma (Bağırsak İnkontinansı, Anal İnkontinans) Dolgu Uygulamasi Dudak Dolgusu Elektrik Çarpması Elektrokoterizasyon Enerji Tıbbı Enfeksiyon Hastalıkları Enjeksiyon Im Epilasyon Uygulamaları Ergenlik Sivilceleri Fıtık (İnguinal Herni) Gastrointestinel Sistem Patolojisi Gaz (Aşırı Gaz) Gebelik Dönemi Ve Sonrası Diş Sağlığı Genel Anestezi Genel Tıbbi Biyokimya Genel Tıbbi Mikrobiyoloji Genel Tıbbi Patoloji Gıda Zehirlenmesi Gülüş Tasarımı Güneş Yanığı Hastane Enfeksiyonları Hipnoz Hipoglisemi (Kan Şekeri Düşüklüğü) Homeopati Hormon Tahlili İdrar Kültürü İdrar Tahlili İlk Yardım İmmün (Bağışıklık Sistemi) Yetmezliği İnfertilite (Kısırlık) İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları İple Yüz Germe İş Stresi Jinekolojik Patoloji Kan Kanseri (Lösemi) Kan Kültürü Kanamaların Uzun Sürmesi Karaciğer Ve Pankreas Patolojisi Kardiyopulmoner Resüsitasyon Kinesiotape(Kinezyoteyp) Kinesiyoloji Kırık - Çıkık Kriyoterapi Kuduz Kuyruk Sokumu Ağrıları Lazer Uygulamaları Lenf Bezi Büyümesi (Lenfadenopati) Lenf Bezi Kanseri (Lenfoma) Lenfoma (Lenf Bezi Kanseri) Lökosit (Beyaz Kan Hücresi) Hastalıkları Mantar Hastalıkları Manuelterapi Meme Kanseri Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi Meme Patolojisi Metabolizma Hastalıkları Mezoterapi Mide Fesadı Migren Mohs Cerrahisi Nöromuskuler Blok Ve Kas Gevşeticiler Nöropatik Ağrı Ortognatik Cerrahi Ortopedik Hastalıklar Otoimmun Hastalıklar Ozon Tedavisi Pankreas Yetmezliği Parazitoloji Paronişi Periodontal Plastik Cerrahisi Yumuşak Doku Greftleri Pnömotoraks Prostat Patolojisi Prp (Platelet Rich Plasma) Psoriasis Vulgaris Pulmoner Tromboemboli Romatizmal Ağrılar Saç Dökülmesi Saç Ekimi Saç sağlığı Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis) Safra Yolu Kanseri Sağlıklı Beslenme Sarkoidoz Servikal Yayma (Pap Smear) Sinir Kesisi Skleroderma Soğuk Lipoliz Solunum Durması Sperm Kültürü Spermiyogram (Sperm Tahlili, Sperm Sayımı) Spor Yaralanmaları Tiroid Patolojisi Travmalar Tromboflebit (Damar İçinde Pıhtılaşma) Tüberküloz Uyuz Virus Hastalıkları Vücut Estetik Uygulamaları Yama (Patch) Testi Yanık Yara Bakımı Yara Tedavisi Yaşlılık Kaşıntısı (Senil Kaşıntı) Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri Yüz Estetik Uygulamaları Yüz Gerdirme Zatürre Zayıflama Zehirlenmeler Zona Sonrası Ağrı Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube