Uzm. Dr. Özlem Kar

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Cumhuriyet Mh., Cumhuriyet, Ankara Bulvarı No:54, 06760 Çubuk/Ankara  Ankara
Ankara Çubuk Halıl Şivgin Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alaaddin, Hasta Yurdu Cd. No:31, 16040 Tophane/Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Osman Bektaş, Mareşal Fevzi Çakmak Cd., 25070 Palandöken/Erzurum  Erzurum
Erzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özlem Kar Hakkında

Özlem Kar Kimdir?

Uzm. Dr. Özlem Kar, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Kar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özlem Kar Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..l
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bugün bir sağlık kurulu raporu için muayene oldum hocama. Belki çok hızlı geçmesi gereken bir işlemdi. Fakat hocam cidden ilgilendi. Sağlık Kurulu için sorun teşkil etmese, ileride sağlığımı ciddi anlamda tehdit edebilecek başlangıç aşamasındaki rahatsızlığım hakkında beni bilgilendirmesi çok iyiydi. Önümdeki 6 aylık süreçte yönlendirmelerine harfiyen uyacağım. Ve kontrol için tekrar muayene olacağım. Teşekkürler hocam. 15-02-2021

i..banoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hem iyi doktor, hem iyi insan, hemde hastalarla iyi iletişim kurmak bir arada olabiliyormuş, bunu gördük doktor hanımda. Binlerce kez teşekkür ederiz kendisine. 12-02-2021

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özlem Kar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özlem Kar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Kar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Kar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Kar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özlem Kar ile anlaşmalı?
Özlem Kar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Kar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Özlem Kar Ankara Çubuk Halıl Şivgin Devlet HastanesıBursa Devlet HastanesiErzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özlem Kar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Özlem Kar Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Özlem Kar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özlem Kar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Kar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Kar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özlem Kar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Kar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.