Fzt. Mert Tırnova

Fizyoterapi - İzmir
5.0

Boyun Ağrısı, Kalça Ağrısı, Postür (Duruş) Bozuklukları

5.0

“Mert Bey işinde çok ilgili güler yüzlü ve güvenilir bir doktor. Sabırlı ve pozitif bir insan. Ağrıla...” Devamı

Fzt. Mert Tırnova

Fzt. Mert TIRNOVA, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Acıbadem Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünü tamamlamıştır.

Acıbadem Hastaneler grubunda görev almış daha sonra İzmir KayaTermal Fizik Tedavi Merkezi'nde çalışmış şu an ise mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Özel Muayenehane
Balçova/İzmir
Hizmetler
Kuru İğne (Dry Kneedling) Uygulamaları Eklem Manüplasyonları Eklem ve Yumuşak Doku Mobilizasyon Teknikleri Manuplasyon ve Mobilizasyon Teknikleri Spina Bifida Devamı

İlgi Alanları

Boyun Ağrısı Kalça Ağrısı Postür (Duruş) Bozuklukları Omuza Vuran Ağrılar Bel Ağrısı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ND
Nur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mert Bey işinde çok ilgili güler yüzlü ve güvenilir bir doktor. Sabırlı ve pozitif bir insan. Ağrılarım çok fazlaydı geceleri uyumakta zorlanıyordum. Çok şükür tedavi sürecinde her şey yoluna girmeye başladı. Artık daha rahatım. İyi ki tanımışım Mert Bey'i hem doktor hem kardeş bana.

AB
Arz*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşık 1 yıl önce şah damarımdaki tümörün alınması için ameliyat olduğum esnada vücudumda kısmi ama ciddi bir tedavi gerektiren felçlik oluştu. Hastanedeyken ailem fizik tedavi yapacak birilerini araştırırken Met Bey'e ulaştık. Kendisiyle gayet eğlenceli moral verici ve teknik bir tedavi süreci geçirdik. Sadece hasta ile değil ailesi ile de moral motivasyon teknikleri uyguladı. Ben kısa süre de ciddi iyileşmeler gördüm ve herkese tavsiye ediyorum. Teknolojik aletler ve kendi teknik bilgileriyle işini gayet iyi yapıyor. Ailem ve ben memnun kaldık.

SS
Sev*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mert Bey gerçekten çok iyi hizmet veriyor kısa sürede bel ağrılarımı çözdü. Gönül rahatlığı ile muayene olabilirsiniz. İşini titiz yapan az sayıda insanlardan.

SS
Sev*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mert Bey gerçekten çok iyi hizmet veriyor. Kısa sürede bel ağrılarımı çözdü. Gönül rahatlığı ile muayene alabilirsiniz işini titiz yapan az sayıda insanlardan.

AN
Ays*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Boynumda beni rahat eden ağrı ve sertlik sebebiyle Mert Bey'e ulaştım. Kendisinin başarısını daha önce çevremden de duymuştum. Boynuma özel yağlarla masaj yaptı. Manuel Terapi ve Fizik Tedavi uyguladı. Tedaviden sonra ciddi anlamda boynumun rahatladığını farkettim. Hastasını önemseyen tavrı, tedavi sonrası takibi ve güler yüzü beni çok memnun bıraktı. Alanındaki bilgisi de beni tatmin etti. Bu ağrı hayatımın bir parçasıymışçasına yaşamımısürdürecekken Mert Bey'in tedavisi ile yaşamıma geri döndüm.

YG
Yus*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ben bel fıtığı rahatsızlığım için Mert Bey'e başvurmuştum. Kendisinin methini çok duydum ve güvenerek tedavisine başladım. Çok çok memnunum. İlk seanstaki rahatlamamı anlatamam. Yıllardır beni yürütmeyen, yatırmayan ağrılarımdan kurtuldum. Güler yüzü, bilgisi ve donanımı harika.

Nur*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittik. Kendisi bize güven verdi. Annemi tedavi etti. Sorularımızı sıkılmadan yanıtladı. Çok insancıl ve kibar. Herkese Tavsiye ederim.

HU
Hat*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Belimde kitlenme sebebi ile Mert Bey'e tedavi için gittim. Kendisini memnun kalan arkadaşlarımdan duymuştum. 2 seanslık manuel terapi ve diğer gevşetme yöntemlerinden sonra sağlığıma kavuştum. Şuan tekrardan rahatça ev işlerimi yapabiliyorum. Herkese tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Fzt. Mert Tırnova ile nasıl iletişime geçerim?

Fzt. Mert Tırnova için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Fzt. Mert Tırnova nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Fzt. Mert Tırnova Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Fzt. Mert Tırnova hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Fzt. Mert Tırnova Fizyoterapi uzmanıdır. Boyun Ağrısı, Kalça Ağrısı, Postür (Duruş) Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Kuru İğne (Dry Kneedling) Uygulamaları, Eklem Manüplasyonları, Eklem ve Yumuşak Doku Mobilizasyon Teknikleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube