Diyetisyenin Adresi

Mahall Ankara, D2 Blok/ 9, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı  Çankaya, Ankara
Diyetisyen Özlem Sert Aydın

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Özlem Sert Aydın Hakkında

Özlem Sert Aydın Kimdir?

Dyt. Özlem Sert Aydın, Diyetisyen alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Sert Aydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Özlem Sert Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Özlem Sert Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. � Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Özlem Sert Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. � Aydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Özlem Sert Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Özlem Sert Aydın Diyetisyen Özlem Sert Aydın bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Özlem Sert Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Özlem Sert Aydın Diyetisyen, uzmanıdır. Zayıflama programı, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Kalp damar hastalıkları ve beslenme, Kilo verme diyetleri, Metabolik hastalıklarda beslenme, Troid hastalıklarında beslenme, Reaktif hipoglisemi ve beslenme, Polikistik Overde Beslenme, Vücut Analizi, Beslenme takibi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Özlem Sert Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Özlem Sert Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Özlem Sert Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. � Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Özlem Sert Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. � Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.