Dyt. Gökmen Gök, Ankara, Diyetisyen

Dyt. Gökmen Gök

Diyetisyen - Ankara

Okul Çağı Beslenmesi, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Kavitasyon

Takvim talep etDeğerlendir

Gökmen Gök Hakkında

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Gökmen Gök tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Gökmen Gök kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. G Gök ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Gökmen Gök için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. G Gök şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Gökmen Gök nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Gökmen Gök bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Gökmen Gök hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Gökmen Gök Diyetisyen, uzmanıdır. Kurumsal beslenme danışmanlığı, Gelişme geriliği, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Çocuk beslenmesi, Gebelik ve beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Okul Çağı Beslenmesi, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Kavitasyon, Diyet Ürünleri, Besinlerin Saklanma Koşulları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Gökmen Gök için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Gökmen Gök muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Gökmen Gök hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. G Gök ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Gökmen Gök hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. G Gök hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.