Dyt. Feyhan Belen, İstanbul, Diyetisyen

Dyt. Feyhan Belen

Diyetisyen - İstanbul

Aşırı Kilo Alımı, Tip 2 Diyabet, Gıda İntoleransı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Feyhan Belen Kimdir?

Dyt. Feyhan BELEN, 16 Şubat 1967 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Ardından Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 1990 yılında tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. 1991 yılında İstanbul Özel Haznedar Hastanesi'nde mesleki hayatına başlamış ve ardından da Avrupa Florance Nightingale Hastanesi'nde çalışmalarına devam etmiştir.

1997-2002 yılları arasında Dr. Ender SARAÇ ile birlikte çalışmıştır. Bu süreçte beslenmenin dışında astroloji eğitimi almaya başlamış, ayurveda konusunda çalışmalar yapmıştır. 2005-2010 yılları arasında 5 yıl süreyle Nutra Slim Nişantaşı ve Ataşehir şubelerinde çalışmıştır. Bu süreçte Abbott, Eczacıbaşı ve Wyeth ilaç firmalarına Beslenme Danışmanlığı yapmıştır. Hipertansiyon ve obezite ile ilgili bölgesel çalışmalara ve TV Programlarına katılmış olan Dyt. Feyhan BELEN, bu süreçte Türkiye'nin pek çok farklı bölgesinde beslenme danışmanlığı hizmeti vermiştir.

Ayrıca, Hürriyet Gazetesi Sağlık Merkezi'nde ve Koç Grubu'nda çalışanlara zayıflama programları uygulamıştır. 2008-2010 yılları arasında Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul Şubesi'nde 2. başkanlık görevini yürütmüştür. 

Pek çok mesleki seminere, kongreye ve kursa katılmıştır. Kendisini geliştirmek adına günümüzde de seminer ve kongreleri yakından takip etmekte olan Dyt. Feyhan BELEN, Dünya Göz Hastanesi Etiler Şubesi'nin danışmanlığını konsültan olarak yapmaktadır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Feyhan Belen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Feyhan Belen kimdir , telefon numarası nedir?

Dyt. F Belen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Feyhan Belen için nasıl randevu alabilirim?

Dyt. F Belen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Feyhan Belen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Feyhan Belen bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Feyhan Belen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Feyhan Belen Diyetisyen, uzmanıdır. Diyabet diyeti, Kalp damar hastalıkları ve beslenme, Kurumsal beslenme danışmanlığı, Gelişme geriliği, Karbonhidrat sayımı alanlarında hizmet veriyor ve Aşırı Kilo Alımı, Tip 2 Diyabet, Gıda İntoleransı, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Okul Çağı Beslenmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Feyhan Belen için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Feyhan Belen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Feyhan Belen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dyt. F Belen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Feyhan Belen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dyt. F Belen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.