Dyt. Esra Akcan

Diyetisyen - İzmir
5.0

Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit, Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü, Çocuk kanserlerinde beslenme tedavisi

5.0

“Tek kelimeyle 17 yıldır hiç bir diyetisyenin yapamadığını başardı. Vede başarmaya devam ediyor.Bu bi...” Devamı

Dyt. Esra Akcan

Dyt.Esra Akcan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde lisans eğitimini tamamlayarak diyetisyen unvanı almiştir.

Mesleki çalışmalarına kurucusu olduğu danışmanlık merkezi'nde devam etmektedir.

Esra Akcan Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi
Cemal Gürsel Caddesi N:101 Gaye Apartmanı K:3 D:5 Bostanlı Karşıyaka/İzmir
Hizmetler
Besin alerjisi takibi Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları Yaşam koçluğu Reaktif hipoglisemi ve beslenme Psikiyatrik bozukluklarda diyet tedavisi Devamı

Hakkında

Dyt.Esra Akcan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde lisans eğitimini tamamlayarak diyetisyen unvanı almiştir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce, Türkçe

İlgi Alanları

Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü Çocuk kanserlerinde beslenme tedavisi Çocukluk Çağında Beslenme Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TS
Tul*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tek kelimeyle 17 yıldır hiç bir diyetisyenin yapamadığını başardı. Vede başarmaya devam ediyor.Bu bir abartı değil gerçek.Bu bir şeker hastasi evladı olan annenin mutluluğu.

TS
Tul*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tek kelimeyle 17 yıldır hiç bir diyetisyenin yapamadığını başardı. Vede başarmaya devam ediyor.Bu bir abartı değil gerçek.Bu bir şeker hastasi evladı olan annenin mutluluğu.

HY
Hül*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Benim diyetisyenim o kadar tatlıki, güler yüzlü, samimi. Hocamla ilk görüşmem telefonda oldu, o kadar ilgiliydi ki, biran önce kan tahlilimi yaptırıp kendisiyle tanışmak istedim. Ben engelliyim ve 72 kğ.dayım. Hocama, hareket kısıtlılığım olduğunu belirttim. Başarabilir miyim? dedim. Seninle BAŞARACAĞIZ dedi. Bir kere daha sevgimi kazandı. Ben gün içerisinde 1 bardak bile su içemezken, şimdi 2.5 litre suyumu rahatlıkla içebiliyorum( su içmeyi sevdirdin ya hocam☺️) sağlıklı beslenmeyi öğrendim hiç açkalmadan. Ve 1 haftada 1.900 gr. Verdim. Süperrrr... çok mutluyum. Ayın 26 sında tekrar hocamla görüşeceğim sonucu merak ediyorum... Tavsiye ederim, emeğiniz boşa gitmicek ve hatta mutlu sonuçlar alacaksınız... Çok teşekkür ederim hocam, iyiki sizi tanıdım.

HY
Hül*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Öncelikle, kapıda güler yüzle karşılanıp ve güler yüzle uğurlandığım için çok teşekkür ederim. Esra hocamla ilk görüşmem telefonda oldu, ben engelliyim, hareket kısıtlılığım var, yürüyüş yapamam dedim. Sen istersen BAŞARIRIZ dedi. Güler yüzlü ve ilgilidir benim hocam.(çok benimsedim, çok tatlı bir insan) Bir hafta önce tanıştığım hocamla, güzel bir yola başladık. Ve ben bir hafta da tam 2 kğ verdim. Sağlıklı beslenmeyi öğrendim, gün içerisinde belki 1 bardak su içerken şimdi 2 litre suyumu içiyorum. (Su içmeyi sevdirdi☺️) Aslında Esra hocam İçin, yazacaklarım çook... şimdi ayın 26 sını iple çekiyorum... ve sonucu. Burdan tekrar paylaşacağım. Çok teşekkür ederim Esra hocam, iyiki sizi tanımışım🙏

MY
Mer*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir isim. Aç kalmadan kilo verebiliyor, yağ seviyemi sürekli bir biçimde aşağı çekiyorum. ve en önemlisi verdiğim kiloları almıyorum. beslenme uzmanlığı da yapan Esra hanım önerdiği lezzetli tarifler ve tekniklerle şahsen beni fazlası ile memnun bıraktı.

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Esra Akcan ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Esra Akcan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Esra Akcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Esra Akcan Esra Akcan Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Esra Akcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Esra Akcan Diyetisyen uzmanıdır. Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit, Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü, Çocuk kanserlerinde beslenme tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Besin alerjisi takibi, Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları, Yaşam koçluğu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube