Diş Hekiminin Adresi

Ekrem Çetin, Harun Reşit Cad. No:1, 79000 Kilis Merkez/Kilis  Kilis
Kılıs Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tuna Çandar Hakkında

Tuna Çandar Kimdir?

Dt. Tuna Çandar, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuna Çandar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tuna Çandar Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ilgi ve alakasina güler yüzüne.tavsiyelerine.tedavimle alakalı uzun uzun bilgi verip yol göstermesine çok ama tsk ederim. 28-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Tuna Çandar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Tuna Çandar kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. T Çandar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Tuna Çandar için nasıl randevu alabilirim?
Dt. T Çandar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuna Çandar ile anlaşmalı?
Tuna Çandar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Tuna Çandar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Tuna Çandar Kılıs Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Tuna Çandar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Tuna Çandar Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Tuna Çandar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Tuna Çandar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Tuna Çandar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. T Çandar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Tuna Çandar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. T Çandar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.