Dt. İsmail Çınar, Mersin, Diş Hekimi

Dt. İsmail Çınar

Diş Hekimi - Mersin

Diş Çürüğü, Diş Ağrısı, Diş Eksikliği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Menderes Mh. 35435 Sok. No: 30 Akgün 7 Apt. Kat: 2 No: 3  Mezitli, Mersin
Dt. İsmail Çınar Özel Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

İsmail Çınar Hakkında

İsmail Çınar Kimdir?

Dt. İsmail ÇINAR, 1988 yılında Malatya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 2011 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 

6 Yıl boyunca Gaziantep'te çeşitli kuruluşlarda görev almış olan Dt. İsmail ÇINAR, mesleki çalışmalarına Mersin'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. İsmail Çınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. İsmail Çınar kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. � Çınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. İsmail Çınar için nasıl randevu alabilirim?
Dt. � Çınar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. İsmail Çınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. İsmail Çınar Dt. İsmail Çınar Özel Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. İsmail Çınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. İsmail Çınar Diş Hekimi, uzmanıdır. Dental implant, Protez tedavisi, Estetik dolgu, Koruyucu Diş Hekimliği, Porselen laminate veneer, Zirkonyum kronlar alanlarında hizmet veriyor ve Diş Çürüğü, Diş Ağrısı, Diş Eksikliği, Dişeti Hastalıkları, Bruksizm (Diş Gıcırdatma) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. İsmail Çınar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. İsmail Çınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. İsmail Çınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. � Çınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. İsmail Çınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. � Çınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.