Dt. Fatma Çelik

Diş Hekimi, Oral İmplantoloji - Mersin
5.0

Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı), Diş Ağrısı, Dişeti Kanamaları

5.0

“İmplant ve diş beyazlatma yaptırdım. İmplantda ağrım olacak diye çok endişeleniyordum. Hiçbir ağrı, ...” Devamı

Dt. Fatma Çelik

Dt. Fatma ÇELİK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 1996 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almış Ayrıca Almanya / Frankfurt - Goethe - İnstitut'da Oral İmplantoloji üzerine master yapmıştır.

1997 Yılından bugüne kadar mesleki çalışmalarına Mersin'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Özel Muayenehane
Çankaya mah. Zeytinlibahçe Cad.No:25/1, Akdeniz/Mersin
Hizmetler
Estetik dolgu Diş taşı temizliği Kanal tedavisi Implant protez Bleaching (diş beyazlatma) Devamı

Hakkında

Dt. Fatma ÇELİK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 1996 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almış Ayrıca Almanya / Frankfurt - Goethe - İnstitut'da Oral İmplantoloji üzerine master yapmıştır.

1997 Yılından bugüne kadar mesleki çalışmalarına Mersin'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı) Diş Ağrısı Dişeti Kanamaları 20 Lik Diş Çekimi Kök Kanal Tedavisi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FC
Fun*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Implant protez
Özel Muayenehane

İmplant ve diş beyazlatma yaptırdım. İmplantda ağrım olacak diye çok endişeleniyordum. Hiçbir ağrı, sızlama olmadı. İşlem biter bitmez normal hayatıma devam ettim. Fatma Hanım çok temiz, hastası ile oldukça ilgili ve malzemelerin en kalitelisini seçen bir doktor. İstanbulda yaşıyorum ancak diş tedavilerim için Mersine kendisine gidiyorum. Tavsiye ederim

MY
Mus*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Diş Kanalı tedavisi uyguladım. Elinin hafifliği, Kibar KOnuşması ve ilgisi on numaraydı. Tanıdığım en iyi doktorlardan birisi, tavsiye ederim.

BG
Bül*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben ve ailem syn. doktorumuz Fatma Çelikten gayet memnunuz ve bilgi, birikiminden bizde faydalanıyoruz. Doktorumuzun eli çok hafif ve gayet temiz ve güzel ferah bir praksisi var ve yanındaki çalışanları çok iyi niyetli ve bilgilendirmeyi eksiksiz söylüyor. Uzun lafın kısası Doktorumuz Sayın Fatma hanımdan çok memnunuz. Dediğim gibi ailecek eksik olmasın sağolsun, teşekkürler.

ZA
Zeh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bizim vazgeçilmez Aile Doktoru Fatma hanım son derece işini titizlikle ve güler yüzlülüğüyle, sizi mutlu edebilmek için elinden gelenin fazlasını yapan bir doktor. Aile olarak yaptığımız dişlerin hepsinden memnun kalarak çıktık. İşinin en iyisini yapan, sabırla uğraşan nadir doktorlardan. Kaliteden asla ödün vermeyeceğinizden eminim. Daha nice başarılarınızın olmasını dilerim.

NK
Nil*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güler yüzlü çok ilgili çok özenle yapan bir doktor. Bende internetten araştırarak geldim. İyi ki gelmişim diş korkumu yendim sayesinde ön dişlerimdeki sorunlı bölgeyi düzelttim mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

Sev*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

20 yıllık doktorumdur. Yaptığı dişleri halen sorunsuz kullanmaktayım. Güler yüzlü ve ilgili doktorumuzun başarılarının devamını dilerim. Kalitesinden ödün vermeyeceğine eminim.

ÖD
Önd*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Diş tedavim iyi gidiyor. Yapılan iş ve işlemlerden memnunum. Doktorum; alanında uzman, dikkatlı ve özenli birisi. Ne yaptığının ve ne yapacağının bilincinde. Tedavi süreci hakkında beni bilgilendirmesi iyi oldu. Kendisine ve yanında çalışan asistanına teşekkür ederim. Ailemizin diş doktoru iyi ki kendisini tanımışız. Hayat boyu başarılar dilerim.

AT
Ayş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hem bölümümü kazanmadan önceki ihmalkarlığım hem de geçirdiğim ortodontik tedavi sonrası çürüklerimin artmasıyla endişelenen bir diş hekimi öğrencisi olarak Fatma hanıma geldiğim için kendimi şanslı hissederek ayrılıyorum buradan. İlgisi, samimiyeti, işindeki titizlik ve hassasiyetini örnek almak isterim. Buraya geldiğim kısa süre içindeki bana devamli olarak verdiği spot bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Karşısındaki insanı yükseltmeye çalışan insanlardan sizin gibi insanların bu mesleği yükselten saygı değer bir meslek haline getiren insanlardan olduğunu düşünüyorum. Tekrar, her şey için teşekkürler :)

ZB
Zeh*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Birçok insan olan diş hekımı korkusunu Fatma Hanım ile yendım. İşini itinayla yapması, sıcakkanlılığı, tedavisi bittikten sonra da hastayı takıp etmesi yıllardır onu tercih etmemizi sağlıyor. İlgisi için tesekkur ederim.

Nur*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

işinin hakkını vererek incelikle, titizlikle calısan bir doktor. Soruna tam çözüm bulup sizi en mukemmele ulastırmadan bırakmayan güleryüzlü her türlü soruya içtenlikle cevap bulduguuz bir doktor. Not: Öğle aralarını bile hastaları için feda eden iş aşkı ağır basan canım doktorum:) Emeğiniz için tesekkurler

Sık Sorulan Sorular

Dt. Fatma Çelik ile nasıl iletişime geçerim?

Dt. Fatma Çelik için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dt. Fatma Çelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Fatma Çelik Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dt. Fatma Çelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Fatma Çelik Diş Hekimi, Oral İmplantoloji uzmanıdır. Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı), Diş Ağrısı, Dişeti Kanamaları alanlarında hizmet veriyor ve Estetik dolgu, Diş taşı temizliği, Kanal tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube