Dt. Bülent Kenir, Aydın, Diş Hekimi

Dt. Bülent Kenir

Diş Hekimi - Aydın

Ortodontik Tedaviler, Alt ve üst çene ileriliklerinin ameliyatsız tellerle düzeltilmesi, Zirkonyum

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Türkmen Mahallesi Hülya Koçyiğit Bulvarı Green paradise 1 Sitesi A Blok D:2  Kuşadası, Aydın
Dentist / Diş Hekimi Bülent Kenir Dental Clinic

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Bülent Kenir Kimdir?

Ege bölgesindeki önemli merkezlerden biri olan ''Dentestetik Ege diş ve diş estetiği'' kurucusu Diş Hekimi Bülent Kenir 1960 yılı Karabük doğumludur. Diş hekimliği eğitimini 1982 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. 1993 yılından beri kurmuş olduğu ''Dentestetik Ege Diş Kliniği''nde çalışmalarını sürdürmektedir. Diş Hekimi Bülent Kenir tüm dünyada uygulanan eğitim seminerlerine katılımı ve en yeni teknolojik donanımları ile kendi merkezinde  kişiye özel tedavi imkanlarıyla her türlü ağız,diş ve çene sağlığı konusunda sağlıklı ve kalıcı çözümler sunmayı prensip edinerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Bülent Kenir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Bülent Kenir kimdir , telefon numarası nedir?

Dt. B Kenir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Bülent Kenir için nasıl randevu alabilirim?

Dt. B Kenir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. Bülent Kenir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Bülent Kenir Dentist / Diş Hekimi Bülent Kenir Dental Clinic bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Bülent Kenir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Bülent Kenir Diş Hekimi, uzmanıdır. Inlay - onlay (porselen dolgu), Hareketli protez, Diş taşı temizliği, Kanal tedavisi, Çocuk diş tedavisi, Bleaching (Diş Beyazlatma), Diş taşı temizliği, Inlay - onlay (porselen dolgu), Estetik diş hekimliği uygulamaları, Kanal tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Ortodontik Tedaviler, Alt ve üst çene ileriliklerinin ameliyatsız tellerle düzeltilmesi, Zirkonyum, Diş Beyazlatma, Lamina Uygulamaları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. Bülent Kenir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Bülent Kenir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Bülent Kenir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dt. B Kenir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Bülent Kenir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dt. B Kenir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.