Dr. Nilgün Avunduk Öcal, İstanbul, Psikoloji

Dr. Nilgün Avunduk Öcal

Psikoloji - İstanbul

Kaygı, Duygu Durum Bozuklukları, Travma

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Teşvikiye Mah. Hakkın Yeten Cad. Vital Fulya Plaza No: 23  Şişli, İstanbul
Dr. Nilgün AVUNDUK ÖCAL Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Nilgün Avunduk Öcal Hakkında

Nilgün Avunduk Öcal Kimdir?

27 yıl Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletinde yaşayıp, eğitimini tamamlayıp, mesleğinde ilerledikten sonra 2013’de İstanbul’a dönerek muayenehanesinde hastalarını görmeye başladı. ABD’deki eğitim ve deneyimleri yönünde, ergen ve yetişkinlere psikoterapi; ayrıca ikinci uzmanlık alanını içeren bir şekilde, 5 ve yukarı yaştaki çocuklara oyun terapisi uygulamaktadır. Profesyonel ilgi alanları arasında kaygı ve endişe rahatsızlıkları; duygusal bozukluklar; sağlıklı-sağlıksız bağlanma şekilleri, psikolojik gelişim süreçleri ve travma bulunuyor. Dr. Öcal’ın terapi stili psikodinamik (Object Relations/Self Psychology) ile Bilişsel Davranış Terapisi (Cognitive Behavioral Therapy) bileşiminden oluşup, her hastanın özel gereksinimlerine göre belirlenmektedir. İngilizce veya Fransızca terapi uygulayabilir.

Eğitimi:

Psikoloji lisans (BA): George Mason Üniversitesi, Virginia, ABD

Yüksek Lisans (MA) 1: Uygulamalı Gelişim Psikolojisi (Applied Developmental Psychology), George Mason Üniversitesi, Virginia, ABD

Yüksek Lisans (MA) 2: Klinik Psikoloji (Clinical Psychology) American School of Professional Psychology, Argosy Universitesi, Washington DC, ABD

Doktora (PsyD): Klinik Psikoloji (Clinical psychology) American School of Professional psychology, Argosy Üniversitesi, Washington DC.

Doktora Tezi: Çocukluk Depresyonu: Tedavi ve Önleme Stratejileri için Öneriler

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nilgün Avunduk Öcal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Güçsüzlük hissi

  Merhaba ben 22 yaşında bir kadınım, duygularımı kontrol etmek istiyorum, duygusal anlamda daha güçlü olmak istiyorum, çünkü kendime güven sorunum var toplumda güvenli görünsem de öyle değilim, duygularımı belli etmemek hatta daha az hissetmek istiyorum. çok çabuk ağlayabiliyorum, sinirimi kesinlikle... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Nilgün Avunduk Öcal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Duygu değişkenliği

  Merhaba nilgün hanım ben 21 yaşındayım ve nişanlıyım, çok kötü bir dönemden geçiyorum gibi geliyor herşeye çocuk gibi ağlıyorum kendime müdahale edemiyorum, herşeyi kafama takıp kurup nişanlımdan çıkartıyorum acısını oda ağır konuşuyor kendimi sevilmiyor gibi hissediyorum buna bile ağlıyorum, hiç... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Nilgün Avunduk Öcal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nilgün Avunduk Öcal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Avunduk Öcal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nilgün Avunduk Öcal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Avunduk Öcal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Nilgün Avunduk Öcal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nilgün Avunduk Öcal Dr. Nilgün AVUNDUK ÖCAL Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nilgün Avunduk Öcal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nilgün Avunduk Öcal Psikoloji, uzmanıdır. Davranış bozuklukları, Bireysel psikoterapi, Çocuk terapisi, Kaygı bozuklukları, Psikoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Kaygı, Duygu Durum Bozuklukları, Travma, Psikolojik Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Nilgün Avunduk Öcal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nilgün Avunduk Öcal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nilgün Avunduk Öcal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Avunduk Öcal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nilgün Avunduk Öcal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Avunduk Öcal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.