Dr. Öğr. Üyesi Serdar Alparslan, İstanbul, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Alparslan

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul

Çocuk Psikiyatrisi - Genel

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Nispetiye cad. Aysu sok. Ceylan öpt. No:1 Daire: 7  Beşiktaş, İstanbul
Yrd. Doç. Dr. Serdar Alparslan Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Serdar Alparslan Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Serdar Alparslan, 1970 yılında Rizenin Pazar ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Samsun'da tamamlamasının ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başladı ve 1995 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı. Mezuniyetinin ardından ihtisasını Çocuk Psikiyatrisi alanında, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda sürdürdü.

Dr. Alparslan, ihtisası süresince klinik eğitimlerinin yanısıra 'Çocuk ve Ergende Psikoterapi Eğitimleri' , 'Çocuk Grup Terapileri' ve 'Ergen Grup Terapileri' üzerine de eğitimler aldı. İhtisasını 2 Mart 2000'de tamamladı bu tarihten itibaren Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı uzmanı olarak yardımcı doçent kadrosu ile Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarını yürütmeyi sürdürdü.

Dr. Alparaslan, 2015 yılının Şubat ayına kadar Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde görev almıştır ve aynı zamanda kurucusu olduğu merkezde hastalarına hizmet vermiştir. Ardından 2007 yılında İstanbul'a giden Dr. Alparslan 2014 yılına kadar Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi ve Üsküdar Üniversitesi Etiler Polikliniği bünyesinde Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Uzmanı olarak yer almıştır. Ayrıca 2011 ve 2014 yılları arasında Üsküdar Üniversitesi bünyesinde öğretim üyeliği görevini de yürütmüştür. Lisans ve yüksek lisans programlarında çeşitli dersler vermiş ve yüksek lisans tez danışmanlıkları yürütmüştür.

Dr. Alparslan'ın ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış pek çok makalesi bulunmakla birlikte aynı zamanda koruyucu ruh sağlığı ile ilgili bir çok projede aktif görev de almış, eğitici ve yönetmen olarak paneller ve çalışma toplantılarına katılmıştır.

Dr. Alparslan çalışmalarına Kasım 2014'den itibaren kurucusu olduğu Psikoklinik Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi' nde devam etmektedir. Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Derneği aktif üyesidir. 

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..CI

ilgili alakalı cok tesekkürler hemen cevap verdi doktorumuz içten samimi ve dürüst ilgili alakalı başarılar dilerim hocam allah yolunuzu acık etsin 15-10-2017

l..AK

Çok teşekkürler ilginiz için 20-11-2015

u..dük Sungur

Cok cabuk ve net cvp lar aldim cok memnunum. 15-08-2015

u..nkılınç

Çok Teşekkür ederim ilginiz için. 14-05-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Alparslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.