3 Mayıs 2019 11:31

Konuşma gecikmesi

Merhabalar 2.5 yaşında bi oğlum var adına tepkisi göz teması normal işaret parmağı kullanımı istediğini veya hoşuna gden şeyleri bze gösteriyor 300e yakın Kelimesi var 2li cümlelre kurabiliyor ancak bazen anlamsız sesler çıkarıyor oyun oynarken yada canı sıkılınca birde aradada olsa bişiler döndürmeyi seviyor 1 2 dakika oyuncaklarıyla amacına uygun oynar bunlar normal mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Serdar Alparslan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Daha normal sınırlarda görünüyor yakında tamamen konuşur heralde

3 Mayıs 2019 15:22