Dr. Öğr. Üyesi Pakize Elif Erkul

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara
5.0

Çocuk NLP, Tip-1 Diyabet (Çocuk Diyabeti), Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi

5.0

“Yiğenimin doğduğu hastanede görev yapmasından dolayı 8 yıl önce tesadüfen Elif hocamı tanıma şansına...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Pakize Elif Erkul

Eskişehir’de doğdum. Eskişehir Anadolu lisesinden 3.’lükle mezun oldum. Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesini 2.’likle bitirerek aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Pediatri ihtisasına başladım, 1995’de Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak ihtisasımı tamamladım.

3 yıl Çorum Özel Hastanesinde çalıştıktan sonra 10 yıl Çorum Doğum ve Çocuk Hastanesinde Yenidoğan sorumlu hekimi olarak çalıştım. Şubat 2009-mart 2011 tarihleri arasımda  Çorum’da özel bir hastanede  çalıştım. Mart 2011- Kasım 2014 tarihleri arasında  HRS Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde  çalıştım. Aralık 2014 tarihinden itibaren Liv Ankara Hastanesinde çalışıyorum.

15 yıldır emzirme danışmanlığı yapıyorum. Sağlık Bakanlığı’nın düzenlediği emzirme danışmanlığı kurslarında eğitimci olarak hizmet veriyorum. Aynı zamanda çalıştığım hastanede de gebelere ve annelere emzirme ve anne sütü konusunda eğitimler veriyorum. Neonatal Resüsitasyon Programı sertifikam ve Enfeksiyon kontrol hekimliği sertifikasına sahibim.

Yenidoğan bebekte ventilatör kullanımı, yenidoğan bebeğin yoğun bakımda takibi, prematüre bebek takibi kurslarına katıldım. İlgi alanlarım:

Emzirme danışmanlığı

Yenidoğan bebeğin takibi

Sağlam çocuk takibi (büyüme ve aşılar)

Bebek ve çocuk beslenmesi

Çocuk Enfeksiyon hastalıkları

Liv Hospital Ankara
Çankaya Mahallesi, Bestekar Sok. No:8 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Çocuklarda egzema Yenidoğan sarılık Yenidoğan işitme taraması Sık üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren çocuk Prematürite Devamı

Hakkında

Eskişehir’de doğdum. Eskişehir Anadolu lisesinden 3.’lükle mezun oldum. Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesini 2.’likle bitirerek aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Pediatri ihtisasına başladım, 1995’de Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak ihtisasımı tamamladım. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1996
Deneyim: 27 Yıl

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Çocuk NLP Tip-1 Diyabet (Çocuk Diyabeti) Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi Lenfadenopatili Çocuk Takibi İştahsız Çocuk Devamı

Deneyimler

Liv Hospital Ankara (2014 - Devam ediyor)
Özel Hrs Ankara Kadın Hastanesi (2011 - 2014)
Çorum Özel Elitpark Hastanesi (2009 - 2011)
Çorum Doğum Ve Çocuk Hastanesi (1999 - 2009)
Çorum Özel Hastanesi (1996 - 1999)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GG
Göz*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yiğenimin doğduğu hastanede görev yapmasından dolayı 8 yıl önce tesadüfen Elif hocamı tanıma şansına sahip oldu ablam, daha sonra ikinci yiğenimi de elif hocama muayeneye götürmeye başadı, şimdi de biz yenidoğan bebeğimizi ablamın tavsiyesiyle Elif hocama götürüyoruz, çok memnunuz çok ilgili ve bilgili bir doktor. Meme reddini yenmemizde de yardımcı oldu, enfeksiyon durumunu da hemen farkedip çözüme kavuşturdu, ne kadar teşekkür etsek az. Ne zaman telefondan soru sorsak cevapsız bırakmıyor. Çok candan ve güler yüzlü. Herkese tavsiye ediyoruz. İyi ki tanıdık.

MG
Mer*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Nisa’nın tatlı ve güzel doktoru o kadar ilgili ve sevgi dolu ki anlatamam. 5 aylıktı Nisa doktorumuzla tanıştığımızda gereksiz ilaç kullandırmaz . İlgi ile dinler . Telefonun daima ucundadır .

AB
Ayş*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Elif Hoca ne zamandır kızımızın doktoru. Doktorumuz desek sadece yeterli değil. Her an arayabileceğimiz, Elif'le ilgili her şeyi paylaşabileceğimiz sevgili hocamız. Elif'le olan bağı da çok kuvvetli. Bilgi birikimi ve tecrübesi bizi her konu da aydınlatmaya yetiyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Sizi seviyoruz sevgili hocam.

Eym*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2013 ocak ayında tanıdık bu muhtesem insanı meslekten önce insani değerlerini ortaya koyup canla basla 2 evladımı da Elif hocamla buyuttuk. Güleryüzü, sevecen tavrı, ilgili davranışları, her daim yanımızda olması, tecrübesi deneyimi ve sayamadığım bir çok donanımı ile iyi ki bizimle diyorum iyi ki tanıdık. Etrafımdaki herkese sonuna kadar öneriyorum. Yolun bahtın açık olsun güzel doktorumuz. Sevgiler

BT
Bir*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güleryüzlü tatlı dilli mükemmel bir insan. İyi ki tanımısız iyi ki bizim sevgili doktorumuz. Sizi çok seviyoruz. Gülen yüzünüz solmasın.

ZM
Zey*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kızımın doğumundan beri sevgili doktorumuz Elif hocanın takibindeyiz. Çok ilgili, bilgili ve çocuklar ile iletişimi mükemmel bir hekimdir. Desteği sayesinde kızımı 33 ay emzirdim. Gereksiz ilaç kullanımına karşıdır ve istediğimiz zaman kendisine ulaşılabiliriz. Çok severek ve isteyerek muayene oluyor kızım. Elif hoca gibi bir doktorumuz olduğu için çok şanslı hissediyoruz kendimizi. İyi ki varsınız hocam kızım her zaman gönül rahatlığı ile size emanettir. Sevgi ve saygılarımla.

EP
Emi*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sizin için açıkçası ne yazsak az :) O kadar mükemmel bir doktorsunuz ki, oğlumun doğumuyla sizinle tanıştık ve yaşına kadar sizin sayenizde sağlıklı büyüttük. İyi ki varsınız hocam. Sizi çok seviyorum.

MP
M. P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

2 sene önce çocuğum hastalandığında götürmüştüm pakize hanıma. Sağolsun neredeyse kendi evladı gibi ilgilenip tedavi etmişti. Çok şeker cana yakın iyi bir doktor. Çevremdeki arkadaşlarıma da önermiştim hatta. Burada görünce yazmak istedim, tekrar teşekkürler :)

I. Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çocuğunuzu gözünüz kapalı götürebileceğiniz güvenebileceğiniz harika bir çocuk doktorudur pakize elif erkul. Biz kendisinden çok memnun kaldık çok ilgili ve çocukların dilinden de anlayan bir doktor pakize hanım. Herkese öneriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Pakize Elif Erkul ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Pakize Elif Erkul için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Pakize Elif Erkul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Pakize Elif Erkul Liv Hospital Ankara bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Pakize Elif Erkul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Pakize Elif Erkul Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanıdır. Çocuk NLP, Tip-1 Diyabet (Çocuk Diyabeti), Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuklarda egzema, Yenidoğan sarılık, Yenidoğan işitme taraması hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube