Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş, İstanbul, Üroloji

Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş

Üroloji - İstanbul

Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Kazım Karabekir Paşa, Bahçeköy Cd. D:No: 62, 34453  Sarıyer, İstanbul
Hamidiye Etfal Sarıyer Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Emre Salabaş Hakkında

Emre Salabaş Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Emre SALABAŞ, 9 Nisan 1983 yılında İstanbul'da doğmuştur. 2001 Yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini 2008 yılında başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise 2008 yılında yine İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde  başlamış ve 2014 yılında tamamlayarak Üroloji Uzmanı olmuştur.

İyi derecede İngilizce bilmekte olan Dr. Öğr. Üyesi Emre SALABAŞ, Ulusal ve Uluslararası dergilerde yayınlanmış bir çok makalesi bulunmakta ve mesleki çalışmalarına şu an İstanbul'da bulunan Hamidiye Etfal Sarıyer Hastanesi'nde devam etmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • İlaç yan etkisi

  Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim hocam nebido iğne yazdılar kullanmadım hem vucut bu iğneye bağlı kalıyor hemde zararlı yan etkileri var diye başka doktorlar tavsiye etmediler vücudu dışardan hormon almaya alıştırmayan ilaç varmı hocam

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • İlaç yan etkisi

  Merhaba hocam bende bazı antidepresan ilaçlarını içtikten sonra paxil anafranil bende isteksizlik başladı ilişkiye girdikten bir hafta sonraya kadar hiç ilişki istemiyorum sertleşmeme sorunu da haliyle var testosteron seviyem 260 sonra 248 sabah aç karna kan verdim doktor lifta verdi hiç fayda yok s... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi E Salabaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Salabaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emre Salabaş ile anlaşmalı?
Emre Salabaş ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Güneş Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Vakıfbank , Akbank , Ziraat Bankası , Garanti Bankası , Ziraat Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş Hamidiye Etfal Sarıyer Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş Üroloji, uzmanıdır. Keratinin kan testi, Kriyoablasyon, Lazerle prostat cerrahisi, Erkeklerde cinsel isteksizlik, Perkütan böbrek cerrahisi, Radikal prostatektomi, İntravenöz pyelografi ( ivp ), İntravenöz ürografi, Kadınlarda cinsel isteksizlik alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu, Idrar Yolları Iltihabı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Salabaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Emre Salabaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Salabaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.