Dr. Öğr. Üyesi Çetin Altunal

Genel Cerrahi - İstanbul
5.0

Mide Hastalıkları, Sünnet, Bağırsak Asalakları

5.0

“eşimin safra taşı ameliyatını yaptı çok başarılı bir doktor. ameliyatı yaptırdıgımızda biruni üniver...” Devamı

Biruni Üniversite Hastanesi
Eski Londra Asfaltı No:10 Biruni Üniversite Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği Florya Küçükçekmece/İstanbul
Hizmetler
Hemoroid(basur) ve çatlaklar(fissür) ve anal fistül, gluteal apse gibi proktolojik girişimler Tiroidektomi Cerrahi hastalarda beslenme Dikişsiz hemoroid cerrahisi Ameliyat sonrası komplikasyonlar Devamı

İlgi Alanları

Mide Hastalıkları Sünnet Bağırsak Asalakları Kolonoskopi Kolorektal Cerrahi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
RT
Rah*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

eşimin safra taşı ameliyatını yaptı çok başarılı bir doktor. ameliyatı yaptırdıgımızda biruni üniversite hastanesinde görev alıyordu hastanedende memnun kaldık.

GY
Gls*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Çetin bey harika bi doktor iyi bir dinleyici güleryüzlü başarılı.. 6aydır çektigim sıkıntıyı çözdü kaç doktor gezdim sonunda genel cerrahımı buldum iyiki varsınız hocam hersey çok yolunda sizin sayenizde

CK
Coş*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sanırım safra taşında gelinebilecek son noltaya gelmiştim. Vücudum iltihap kaplamış, safra kesem şişmiş, nöbetler geçiriyordum. Ölümün kenarına gelmiştim. 4 saatlik ameliyatla kurtuldum. Beni Çetin Hoca’m yaşama döndürdü. Yaklaşık 1 sene geçti. En küçük bir problem bile yaşamadım. Şu an eskisinden bile daha sağlıklıyım. Çetin Hoca’ma rastladığım için çok şanslı ve mutluyum.

ŞB
Şey*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Benim ayağımın altında ki nasır iltihap oldu ayak parmaklarımı kımıldatamadım hep morarma oldu sabahlara kadar uyuyamıyordum. Çetin beyden önce 2-3 doktora gittim beni öylece acıyla iltihapla eve yolladılar. Ama çetin bey beni bu dertten kurtardı ona çok zorluk çıkardım ama yine de beni acıdan kurtardığı için önüme gelene söylediğim tek şey genel cerrahi mi ? Kesinlikle çetin bey!

rn
Ref*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Gerek ameliyat öncesi, gerek ameliyat sonrası Doktor Çetin Bey' in yaklaşımları çok içten ve sıcaktı. Bize gereken ilgi ve alakayı fazlasıyla gösterdi. Bizi her konuda bilgilendirdi. Annemde hem ameliyatından hemde insanlığından çok memnun kaldı. Dileğimiz Allah'tan meslek hayatında başarıları artarak devam eder. Allah razı olsun kendisinden. Teşekkürler ederiz ailece. Hastanın oğlu

AB
Abd*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Saygıdeğer Çetin ALTUNAL hocam hakkındaki görüşlerimi anlatmakla bitiremeyebilirim. Çünkü ben yıllardır çeşitli hastanelere gitmeme rağmen bir türlü sonuç alamadım. Gittiğim her doktor taş gibi olduğumu, hiçbir şeyim olmadığını söylüyor fakat benim şikayetlerim gün geçtikçe artıyordu, ta ki Çetin Hocam' la tanışana kadar. Şikayetlerimi dinleyip gerekli tetkikleri yaptırdıktan sonra "safra kesemde taş" teşhisi koydu. Gerçekten taş gibiymişim. Safra kesemden eser kalmamış, taşla dolmuş. Şaka bir yana Çetin Hocam çok başarılı bir şekilde ameliyat ederek sağlığıma kavuşmamı sağladı. Gerek ameliyat öncesi, gerekse ameliyat sonrası göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine müteşekkirim. Engin bilgisi, ona sorduğum her soru karşısında verdiği ikna edici cevaplar, sabırlı ve güler yüzlü oluşu, espirili konuşması ile hastalarını her daim mutlu etmesi Çetin Hocam' ı tercih etmemin sebeplerinden birkaçıdır. Dediğim gibi her an Rabbim' e dua ediyorum. Çetin Hocam' ı karşıma çıkardığı için. Kendisine teşekkürlerimi iletir, Rabbim' den başarılarının devamını dilerim.

FK
Fat*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Değerli hocama çok teşekkür ederim. Güler yüzü ve tatlı dili hastalığım boyunca iyileşmemi sağlayan en önemli etkenlerden birisidir. Ameliyatım çok başarılı geçti. Asistanınız Zerrin Hanım' a da çok teşekkür ederim. Hastalarınıza karşı ilgi ve alakanız bizi çok memnun etti. Hem doktorum hem asistanı gerçekten çok içten ve sıcak insanlar. Kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum. Yolunuz açık, Rabbim yar ve yardımcınız olsun değerli hocam Çetin Bey. Saygılarımla.

BD
Ber*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Sayın Çetin ALTUNAL hocam öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi alakadan dolayı teşekkür ederiz. Hastaneye geldiğimiz ilk andan, taburcu olana kadar geçen sürede siz ve ekibiniz bizlere çok sıcak davranmış olup, kendimizi güvende hissetmemizi sağladınız. Hastalığım hakkında tedavi sürecinde ayrıntılı bilgi aktarmış olup, ameliyata girerken yapılacak operasyon hakkında net bilgiye sizin sayenizde sahip olup, kendimi güvende hissettim. Başarılı bir operasyon yaptığınız için siz Çetin ALTUNAL beye ve hastane çalışanlarına teşekkür ederiz. DUMAN ailesi.

NR
Nez*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Allah doktordan razı olsun. Verdiği emeklere çok teşekkür ederim. Hastane doktorlarından birinin tavsiyesi ile geldim. Geldiğim içinde pişman olmadım.Meme kanseri ameliyatı oldum. Ameliyatım başarılı geçti. Allah doktorumdan razı olsun.

AS
Ari*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Şikayetlerimi Çetin Hoca' ya bildirdiğimde bana samimi olup, net cevaplar vererek bu ameliyatı olmam gerektiğini anlattı. Ameliyat öncesi ve sonrası her zaman bana samimiyetle destek olmuştur. Çetin Altunal hocam sağlık ve başarılar dilerim. Her şey arzu ettiğiniz gibi gerçekleşsin. Şifa dağıttığınız tüm hastalarınızın duaları sizinle olsun.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Çetin Altunal ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Çetin Altunal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Çetin Altunal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Çetin Altunal Biruni Üniversite Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Çetin Altunal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Çetin Altunal Genel Cerrahi uzmanıdır. Mide Hastalıkları, Sünnet, Bağırsak Asalakları alanlarında hizmet veriyor ve Hemoroid(basur) ve çatlaklar(fissür) ve anal fistül, gluteal apse gibi proktolojik girişimler, Tiroidektomi, Cerrahi hastalarda beslenme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube