Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz, Yurt Dışı, Diyetisyen

Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz

Diyetisyen - Yurt Dışı

Kilo Problemleri, Sağlıklı Beslenme, Gebelik Dönemi Beslenmesi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diyetisyenin Adresi

Nutrition Consultant Muswell Hill, N10 Londra  Yurt Dışı
Dr.Dyt. Aylin Hasbay Büyükkaragöz Beslenme Danışmanlığı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Nakit

Aylin Hasbay Büyükkaragöz Hakkında

Aylin Hasbay Büyükkaragöz Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Aylin HASBAY BÜYÜKKARAGÖZ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 1995 yılında tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Yine aynı üniversitenin Beslenme Bilimleri'nde 1998 yılında Master derecesini ve 2005 yılında Beslenme ve Diyetetik alanında doktora derecesini almıştır. 2000-2001 yılları arasında Amerika'da Minnosota Üniversitesi'nde gözlemci olarak çalışmalarda bulunmuş ve çeşitli eğitimlere katılmıştır.

2002-2009 yılları arasında Gençlerbirliği 1. Lig Futbol takımının beslenme danışmanlığını yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Aylin HASBAY BÜYÜKKARAGÖZ, 2013 yılında İstanbul Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü kurucu üyesi olmuştur.

2018 yılında Londra'ya taşınmıştır ve çalışmalarına bu kentte devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr.Öğr.Üyesi A Hasbay Büyükkaragöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz için nasıl randevu alabilirim?
Dr.Öğr.Üyesi A Hasbay Büyükkaragöz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz Dr.Dyt. Aylin Hasbay Büyükkaragöz Beslenme Danışmanlığı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk ve adölesanlarda beslenme, Kilo verme diyetleri, Kurumsal beslenme danışmanlığı, Metabolik hastalıklarda beslenme, Gelişme geriliği, Prematüre beslenmesi, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Kalp damar hastalıkları ve beslenme, Troid hastalıklarında beslenme, Yeni doğan metabolik hastalık alanlarında hizmet veriyor ve Kilo Problemleri, Sağlıklı Beslenme, Gebelik Dönemi Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi, Kilo Kontrolü hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr.Öğr.Üyesi A Hasbay Büyükkaragöz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr.Öğr.Üyesi A Hasbay Büyükkaragöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.