Dr. Mustafa Karataş

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul

Mezolifting, Bölgesel İncelme - Zayıflama, Altın İplikle Yüz Germe

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat: 6 Daire: 6Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Dr. Mustafa KARATAŞ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Karataş Hakkında

Mustafa Karataş Kimdir?

Dr. Mustafa KARATAŞ, 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. 2002-2004 yılları arasında yurt dışında medikal estetik konusunda eğitim alarak, bu alanda eğitimini kendini geliştirmeyi tercih etmiştir. 2004-2007 yılları arasında özel bir hastanenin Estetik ve Kozmetik bölümünde sorumlu hekim olarak görev yapmıştır. 2007’de Dipnot Nişantaşı Estetik Merkezi’ni kurmuştur. Kurucusu ve sahibi olduğu bu merkezde Medikal Estetik alanında hastalarına hizmet vermektedir.

Dr. Mustafa KARATAŞ, AMWC, IMCAS, ve AMME gibi her yıl tekrarlanan, dünyadaki estetik ve estetikteki son gelişmelerin takip edilip tartışıldığı kongrelerde ve eğitim programlarında katılımcı doktorlar arasında yer almaktadır. 2006-2009 yılları arasında, botox ve dolgu konusunda Türkiye’deki ilk 10 kullanıcıdan biri olarak platin uygulayıcı ödüllerine sahiptir. Teosyal, Hyalüronik Asit, Yüz Estetiği ile Anti Aging konusunda uluslararası eğitici sertifikalarına sahiptir.

Dr. Mustafa KARATAŞ, vücut programlarından “Ultralyse ile Yağ Yıkımı Konusunun Klinik Değerlendirmeleri” adındaki bilimsel çalışmada Madrid Complutense Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı’nın Başkanı Prof. Jesus A. FDZ - Tresguerres ile birlikte çalışma grubunda yer almaktadır.

Ayrıca, “The İtalian Academy Of Beauty And Beauty Medikal School Of Tuscany, Antiaging Medicine World and Medi SPA AMWC (Monoca), İnternational Master Course On Aging Skin IMCAS (Paris), AMME - Association Mésothérapie Esthétique (Paris), Thermage Procedure Certificate Of Training, The Special Teosyal Training İnjection Certificate and Certificate Of Premiun Customers in Europa” gibi uluslararası kuruluşlarda üyedir.

Diploma aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DİĞER
İlgilendiği Hastalıklar
 • Mezolifting
 • Bölgesel İncelme - Zayıflama
 • Altın İplikle Yüz Germe
 • Kök Hücre (Fibrocell)
 • Vakum Terapi (CFK)
Tedaviler
 • Prp tedavisi
 • Göz kapağı estetiği
 • Örümcek yüz germe
 • Mezoterapi
 • Dudak kalınlaştırma

Mustafa Karataş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Karataş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Karataş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Karataş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Karataş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Karataş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Mustafa Karataş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Karataş Dr. Mustafa KARATAŞ Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Karataş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Karataş Medikal Estetik Tıp Doktoru, uzmanıdır. Prp tedavisi, Göz kapağı estetiği, Örümcek yüz germe, Mezoterapi, Dudak kalınlaştırma alanlarında hizmet veriyor ve Mezolifting, Bölgesel İncelme - Zayıflama, Altın İplikle Yüz Germe, Kök Hücre (Fibrocell), Vakum Terapi (CFK) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Mustafa Karataş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Karataş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Karataş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Karataş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Karataş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Karataş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.