Dr. Melih Nurhan, Ankara, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Dr. Melih Nurhan

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara

Bel Fıtığı, Prp (Platelet Rich Plasma), Fitoterapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Gökkuşağı Mah. 1164. Cad. 13 / C Balgat  Çankaya, Ankara
NÖRALTERAPİ ANKARA

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Melih Nurhan Hakkında

Melih Nurhan Kimdir?

Hekimlik hayatı boyunca iki önemli düsturu olmuştur.

1. " Primum Non Nocere "  yani  " Önce Zarar Verme "

2. " Hastalık yoktur Hasta vardır "  yani  " Her kişi kendine özgüdür ve bütünüyle ele almak gerekir "

28.02.1970 Ankara doğumlu olan Dr.Melih Nurhan, 1993 yılında Anadolu Üniv. Tıp Fakültesi ( eski adıyla Hacettepe Üniv. Eskişehir Tıp Fakültesi ) ‘nden mezun oldu. Daha sonra aynı üniversitenin “ Sağlık Kurumları İşletmeciliği “ bölümünde lisans yaptı. Her zaman içinden gelen hislere güvenmiş ve klasik batı tıbbının yanı sıra bir çok “ tamamlayıcı” ve ”bütünleşik“ tıp alanlarına hep ilgi duymuştur. “ Nöralterapi “ eğitimini Manuel Academy’de tamamlayarak, Integratif Tıp Derneği çalışmalarıyla nöralterapi’ye katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Devlet’te uzun yıllar 112 acil serviste, Ankara GOP’ta Aile Hekimi ve bir çok departmanda yönetici-hekim olarak görev yaparken, aynı zamanda Özel sektör’de; kadın sağlığı ve tüp bebek merkezlerinde yönetici-hekim ve mediko-marketing grup müdürlükleri, özel sağlık sigortalarında bölge müdürlükleri, Med-Line özel acil servis Ankara bölgesi kurucu organizatörlüğü, emekli sandığı huzur evleri ve rehabilitasyon bölümlerinin kurucu hekimliği, Medicana İnternational Ankara Hastanesi’nde Baş Hekim yardımcılığı ve Mediko-Marketing grup müdürlüğü v.b. bir çok iş ve projede başarılara imza atmıştır.

Renkli kişiliği ve çevresine enerji ve neşe saçmasıyla bilinen Dr.Melih Nurhan, önceleri MTA’da lisanslı Basketbolcu iken, uzun yıllardan beri “ Aikido “ ile profesyonel olarak ilgilenmeye devam etmekte olup, Futbol Federasyonu’nun kurum hekimliğini yapmış, ancak sporla olan ilgisi bununla kalmamış, Kick-Box, Aikido,Muay-Thai, Savate, Wushu,Baseball-Softball-Amerikan Futbolu, Triathlon,Halter,Yüzme,Squash,Hentbol v.s. bir çok federasyonda yönetim kurulu üyeliği, sağlık kurulu başkanlığı v.b. görevleri de fahri olarak başarıyla yerine getirmiş ve getirmektedir.

Müziğin evrensel ve kutsal olduğunu düşünen ve hisseden Dr.Melih Nurhan, Dünya Ethnic müziklerinden,Rock-Jaz-Blues, Türk Sanat Müziği’ne kadar bir çok müzik türüyle ilgilenmiş olup, beste denemelerine çalmakta olduğu gitar ile devam etmektedir

Diploma aldığı kurum
 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bel Fıtığı
 • Prp (Platelet Rich Plasma)
 • Fitoterapi
 • CGF
Tedaviler
 • Aile ve Çocuk Danışmanlığı
 • Biorezonans
 • Manuel Terapi
 • Bitkisel Tedavi
 • Akupunktur Tedavisi

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Melih Nurhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Çölyak fibromiyalji ve sjögren e fayda sı

  Biorezonans hakkında yapıyor sanız bilgi istiyorum 532 417**** ilhan bilgi istiyorum.biorezonans hakkında yapıyor sanız bilgi istiyorum 532 417**** ilhan bilgi istiyorum.biorezonans hakkında yapıyor sanız bilgi istiyorum 532 417**** ilhan bilgi istiyorum.

  Doktor Cevabı:

  Dr. Melih Nurhan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.