Doktorun Adresi

Beyazevler Mahallesi, Beyazevler, Adnan Kahveci Bulvarı İl Bank Karşısı No:24, 01170 Çukurova/Adana  Adana
Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız Ve Dış Sağlığı Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hasan Balıkel Hakkında

Hasan Balıkel Kimdir?

Dr. Hasan Balıkel, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Balıkel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hasan Balıkel Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ike..ş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annemin dişler dökülmüştü hasan bey i iyice araştırdım o zman ve randevu aldım annemin dişlerini inci gibi yaptı çok güzel duruyor dişleri yok diye gulemeyen annem şimdi fotoğraf çekilirken gülüyor Allah razı olsun hasan hocamdan ben de dis hekimi asistaniyim ama böyle ilgili böyle güzel yapan doktor görmedim kesinlikle gidilmeli 🤗 29-03-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hasan Balıkel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Balıkel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Balıkel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hasan Balıkel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Balıkel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Balıkel ile anlaşmalı?
Hasan Balıkel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hasan Balıkel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hasan Balıkel Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız Ve Dış Sağlığı Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hasan Balıkel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hasan Balıkel Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hasan Balıkel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Balıkel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hasan Balıkel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Balıkel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hasan Balıkel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Balıkel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.