Dr. Emrullah Sezer, Sakarya, Kadın Hastalıkları ve Doğum
Dr.

Emrullah Sezer

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Sakarya

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

  Adapazarı, Sakarya
Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

İlgi Alanları

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emrullah Sezer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Smear tanı

  Smear test sonucunda manignite ve intraepitepral neoplazi negatif benign hücresel değişiklik inflamasyon bulguları yazıyor. muayeneden sonra rahim ağzı kanserinden şüphelenilmişti( ailemdede oldugu için) yorumlarsanız sevinirim.

  Doktor Cevabı:

  Dr. Emrullah Sezer

  Merhaba betül hanım smear testinizin sonucu normal olarak gelmiştir ancak enfeksiyon araştırılmalı gerekirse kültür alınmalıdır sonuca göre antibiyotik tedavisi almanız gerekebilir. bu arada muayene bulgularınızdan bahsetmişsiniz bunun için de önerim hpv testine de bakılması gerekebilir. böylece baş... Cevabı gör

 • Pko ve gebelik istemi

  Düzensiz emrullah bey. ilaçsız olmuyorum.

  Doktor Cevabı:

  Dr. Emrullah Sezer

  Gamze hanım merhaba pkos da hipertansiyon, dislipidemi, glikoz intoleransı, diyabet gibi hastalıklar gelişmektedir. kıllanma (hirsutism) ve adet döngüsü düzensizlikleri de yine pkos ile birlikte görülebilmektedir. mental düzensizliklerin de (depresyon, kaygı bozukluğu, bipolar bozukluk ve tıkanırcas... Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.