Dr. Emir Tufan Çaykuş

Psikoterapi - Ankara
5.0

Travma, Psikoterapi, Davranış Bozuklukları

“Kendisi terapistlere karşı olumsuz yargılarımı yıkan kişidir. Ankara'da yüzünüze bile bakmayan, sean...” Devamı

Dr. Emir Tufan Çaykuş

Dr. Emir Tufan Çaykuşlisans ve yüksek lisans eğitimini Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde tamamlayarak Uzman unvanı almaya hak kazanmıştır. Ardından Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim Dalında Doktora programını başarıyla tamamlayarak Doktor unvanını almıştır.

Çalışma hayatına Ankara ilinde Farilya Gelişim ve Danışmanlık Hizmetleri bürosunda; travmalar, çift ve aile terapisi ve yetişkin ruh sağlığı üzerine çalışmalar yaparak devam etmektedir. Ayrıca bir devlet üniversitesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında Öğretim Görevlisi olarak dersler vermektedir.

Çalışma hayatı süresince kişisel gelişimine devam eden Dr. Emir Tufan Çaykuş; alanıyla ilgili kongreler, seminerler ve atölye çalışmaları gibi akademik etkinliklere katılım göstermektedir. Sahip olduğu bazı sertifikalar: Anadolu Üniversitesi, İş ve Meslek Danışmanı, Seviye 6, 2012; Çağdaş Drama Derneği Yaratıcı Drama Eğitmenliği Programı Temel Düzey, 2013; Çağdaş Drama Derneği Yaratıcı Drama Eğitmenliği Programı İleri Düzey, 2015; Osmangazi Üniversitesi, Aile Danışmanlığı Sertifikası, 2017; Ankara Psikiyatri ve Psikoterapi Enstitüsü, Duygu Odaklı Çift Terapi Sertifika Programı, 2019; Ankara Psikiyatri ve Psikoterapi Enstitüsü, Oyun Terapi Sertifika Programı, 2019; Davranış Bilimleri Enstitüsü, EMDR 1. Düzey Eğitimi, 2020.

Dr. Emir Tufan Çaykuş, terapi seanslarını şu an kurucusu olduğu Yaşam Boyu Psikoloji, Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde devam etmektedir.

OKB

Hocam merhaba, eşimde pandemi sürecinde yoğunlaşan pislik ve kirlilikle ilgili okb mevcut. Bu pis olarak belirlediği eşyalar yüzünden sürekli ellerini yıkıyor. 2 seans psikolog görüşmemiz oldu ancak devam edemedik. Belirli ritüelleri var ve bu ritüeller ona mantıklı geliyor. Dışarıdan gelen eşyaları bir yere sürmemek yıkamak veya duş almak gibi. Bu konuda kesin bir tedavi var mıdır? Nasıl bir tedavi almalıyız ilaç kullanması gerekir mi?

Dr. Emir Tufan Çaykuş

Dr. Emir Tufan Çaykuş tarafından cevaplandı

Merhaba; OKB'nin çözümünde uygulanan birden fazla yaklaşım bulunmaktadır. Uygulanacak yaklaşımlar bi... Cevabı görmek için tıkla.

21 Ocak 2022 tarihinde cevaplandı.

Okb Hakkında Bilgi

Merhabalar Doktor Bey Ablam 20 seneyi aşkındır OKB hastası ne yaptıysam bir türlü çözüm olmadı bilirsiniz ki bu tür hastalar doktora gitmekten hoşlanmazlar o yüzden öncelikle burdan sormak istedim sizin uygulanidiginiz OKB tedavi nedir acaba şimdiden cevabınız için teşekkür ederim

Dr. Emir Tufan Çaykuş

Dr. Emir Tufan Çaykuş tarafından cevaplandı

Merhaba; 0850 474 1995 numaralı randevu hattından seanslarla ilgili bilgi ve randevu alabilmek için ... Cevabı görmek için tıkla.

27 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Panik atak

Merhaba Emir bey bende 3 yıldır panik atak tedavisi görüyorum ama kullandığım ilaçlar fayda etmedi ve şikayetlerim gün geçtikçe artıyor bana yardımcı olurmusuz

Dr. Emir Tufan Çaykuş

Dr. Emir Tufan Çaykuş tarafından cevaplandı

Merhaba, Panik atak tedavisinde farmakoterapi (ilaçla tedavi) ile birlikte yürütülen psikoterapi ... Cevabı görmek için tıkla.

5 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Yaşam Boyu Psikoloji, Eğitim ve Danışmanlık
Remzi Oğuz Arık mah. Atatürk Bul. Bulvar Apartmanı 219/9. Çankaya/ Ankara Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile Terapisi Emdr terapi Çocuk ve Ergenlerle Psikoterapi Çift terapisi Oyun terapisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr. Emir Tufan Çaykuşlisans ve yüksek lisans eğitimini Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde tamamlayarak Uzman unvanı almaya hak kazanmıştır. Ardından Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim Dalında Doktora programını başarıyla tamamlayarak Doktor unvanını almıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2015
Deneyim: 7 Yıl

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Travma Psikoterapi Davranış Bozuklukları Yetişkin terapisi Evlilik Problemleri Devamı

Deneyimler

Yaşam Boyu Psikoloji, Eğitim ve Danışmanlık (2021 - Devam ediyor)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Dr. Öğr. Gör. (2021 - Devam ediyor)
İklim Danışmanlık Merkezi (2020 - 2021)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Dr. Öğr. Gör. (2017 - 2021)
Batı Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2015 - 2020)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 19 95

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÜA
Ümr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Kendisi terapistlere karşı olumsuz yargılarımı yıkan kişidir. Ankara'da yüzünüze bile bakmayan, seanslarında dakika sayan ve yaptığı işi salt olarak para için yapan terapistlerden farklı, ender uzmanlardan birisi. Bilgisi, kültürü ve nezaketiyle diğer tanıdığım bütün terapistlerden ayrılıyor. Hastasına değer veriyor. Bunu sadece kendi seansımda değil seansımı beklerken çıkan hastalara karşı nazik hareketleriyle de deneyimledim. İyi ki var, teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
İİ
İdi*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Emir bey öncelikle randevu alırken aramaya kendiniz cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Şu ana kadar hiçbir uzmana seans öncesinde ulaşamamıştım. Sizin önce durumu öğrenip sonra randevu için asistanınıza yönlendirme prensibiniz benim yanlış bir karar vermemi engelledi. Daha telefondayken kaygımı anlayıp beni sakinleştirdiniz, pratik çözümler sundunuz. O an doğru uzmanı aradığımı anlamıştım. Seanslarda gösterdiğiniz ilgi ve profesyonelliğinize diyecek yok zaten. İyi ki sizinle birlikte bu sürece başladım. Teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AK
Asl*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Emir beyden yaklaşık iki aydır terapi alıyorum. İlk seansa açıkçası eşimi kırmamak için gitmiştim çünkü sorunlarımın çözüleceğini ya da eskisi gibi mutlu biri olacağıma inancım kalmamıştı. Sayesinde kendimi yeniden buldum. Henüz seansları bitirmedik ama daha şimdiden çok çok iyiyim. Rahatça uyuyabiliyorum, yemek yiyebiliyorum. Evde iş yerinde fark etmeden gülümseyerek geziyorum. Arkadaşlarım anne babam herkes bendeki değişimi fark etti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Yalnızca beni değil sorunlarım yüzünden bitme tehlikesine giren evliliğimi de kurtardı kendisi. Bir numarasınız hocam. Hayatımda tanıdığım en iyi terapist sizsiniz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SK
Sez*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Yaklaşık 5 yıl boyunca takıntılarım için ilaç kullandım. Çok uzun süre farklı psikologlardan bilişsel davranışçı terapi gördüm ama şikayetlerim geçmedi. Uzun süre kendimi suçladım bu rahatsızlıktan kurtulamayacağımı düşünüp depresyona girdim. Bilgisayar kamerasından izleneceğim diye korkma, kapıları sürekli kilitli mi diye kontrol etme ve cinsel takıntılarım yüzünden içinden çıkamadığım bir bataklıktaydım. Emir beyin uyguladığı emdr terapi sayesinde zihnimde durduramadığım düşüncelerimden kurtuldum. Emekleriniz için teşekkürler hocam.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ME
Mus*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Şiddetli kalp ağrısı, kol uyuşması için gittiğim hastanede sonuçlarım temiz çıkınca doktor ağrıların psikolojik olabileceğini belirtip beni Emir beye yönlendirdi. Emir beyle şu ana kadar dört seans yaptık. Ben hayatımda daha önce hiç bu kadar anlaşıldığımı hissetmemiştim. Bana bile saçma gelen sorularımı şikayetlerimi dikkatle dinledi. Şu an yaşadığım sorunun sebebini sonucunu ne yapmam gerektiğini herşeyi anlattı bana. Artık gece yarısında hastane kapısında beklemiyorum. Kendisine sonsuz güveniyorum benim umudum oldu.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AG
Asl*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Emir beyi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aradım. Kendisinden önce üç farklı terapi deneyimi daha yaşamıştım ve sorunlarımın çözülemeyeceğine kendimi inandırmıştım artık. İlk seansımızı çok iyi hatırlıyorum çünkü ofise girmemek için kendimle çok çatışmıştım. Şimdi hatırlayınca gülerek hatırlıyorum o zamanları. Diğer terapistlerden farklı geldi emir beyin tarzı bana önce sorunumun ne olduğunu anlattı sonra nasıl çözüleceğini. İlk seanstan sonra ki her seansın gelmesini iple çektim. Haftalar geçtikçe sorunum azaldı hem de kendimi keşfettim. Hayatımı değiştiren kişidir kendisi. Daima sizi iyi hatırlayacağım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HB
Hal*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Emir bey'e ilk önce bu sitede yer alan soru bölümünden ulaşmıştım. Kendisi kısa sürede soruma detaylı bir şekilde cevap yazdı. Verdiği cevapla ilk başta güvenimi kazanmış oldu. Arkasından randevu hattı aracılığıyla kendisine ulaştım. Bilgisini, ilgi ve alakasını kendisiyle ilk iletişimi kurar kurmaz anlayabiliyorsunuz. Sakin bir şekilde telefonda beni dinledi hatta aradığım zaman yaşadığım kaygıyı anlayıp beni telefonda konuşurken bile sakinleştirebildi. Şu an terapi sürecimin sonuna gelmek üzereyiz. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. Herkese tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
DT
Dil*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Emir beye yaşadığım bir travma sonrasında gittim. Kendisi iyi bir dinleyici ve çok bilgili biri. Seanslarımızda ele aldığımız anılar tam nokta atışı oldu diyebilirim. Kendimi daha güçlü ve güvende hissetmemi sağladı. Her zaman ulaşılabilir ve destekleyici oldu. Onun sayesinde şu anda gayet iyiyim ve hayatıma devam edebiliyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HD
Ham*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Emir bey eşimin bağımlılık sorununu üç ay gibi kısa bir sürede emdr terapisiyle çözdü. Kendisi branşında uzman ve deneyimli. Kendinizi ve sevdiklerinizi rahatlıkla güvenip emanet edebilirsiniz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Ays*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Seanslarım biteli yaklaşık 3 ay oldu. Şu an kendimi o kadar iyi hissediyorum ki anlatamam. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Daha önce gittiğim başka terapistlerden sonra da kendimi kısa süreli iyi hissettiğim zamanlar oluyordu sonrasında her şey eski haline dönüyordu. Emir beyle seanslarımız bittikten sonra eskisi gibi hiç kötü hissetmedim. İyi ki sizinle tanışmışız ve iyi ki sizden yardım almışım herşey için teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Emir Tufan Çaykuş ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Emir Tufan Çaykuş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Emir Tufan Çaykuş için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Emir Tufan Çaykuş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741995

Dr. Emir Tufan Çaykuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Emir Tufan Çaykuş Yaşam Boyu Psikoloji, Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Emir Tufan Çaykuş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Emir Tufan Çaykuş Psikoterapi uzmanıdır. Travma, Psikoterapi, Davranış Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Emdr terapi, Çocuk ve Ergenlerle Psikoterapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube