Dr. Dt. Hande Özçelebi

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Ankara
5.0

Çarpık Diş, Diş Çapraşıklığı, Gummy Smile

“Doktorum Hande Özçelebi Hanım’a çok teşekkür ediyorum.Ortodonti tedavim de nerede ise sonlara yaklaş...” Devamı

Dr. Dt. Hande Özçelebi

Dr.Dt Hande Özçelebi, 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. 2005 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2010 yılında mezun olmuştur. Daha sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora ve uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli özel kliniklerde ortodonti alanında çalışmıştır. 2016 yılından bu yana Özel Hitit Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş çapraşıklıkları ve dişler arasındaki boşlukların (diastema) tedavisi, çocuklarda alışkanlıklar sonucu oluşan diş ve çene problemlerinin koruyucu, durdurucu ve düzeltici tedavileri, çene kemiklerinin birbirleriyle olan yanlış ilişkilerinin tedavisi, çenelerin boyutsal ve konumsal problemlerinin ortopedik tedavisi, açık kapanış ve derin kapanış problemlerinin tedavisi, uyku apnesi ve horlama tedavileri, çene eklemi rahatsızlıklarının tedavileri, yetişkin ortodontisi, şeffaf plaklarla yapılan ortodontik tedavi alanlarında hizmet vermektedir.

 

Karanfil Sokak No:11/17-18-20 ( Dost Kitabevi Üstü) KIZILAY Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Cerrahi ortodontik tedaviler Fonksiyonel ortodontik tedavi Lingual ortodonti Önleyici ortodontik tedavi Şeffaf braketler Devamı
Randevu Hattı
Mevlana Bulvarı Çankaya Ankara Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Cerrahi ortodontik tedaviler Fonksiyonel ortodontik tedavi Lingual ortodonti Önleyici ortodontik tedavi Şeffaf braketler Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr.Dt Hande Özçelebi, 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. 2005 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2010 yılında mezun olmuştur. Daha sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora ve uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli özel kliniklerde ortodonti alanında çalışmıştır. 2016 yılından bu yana Özel Hitit Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş çapraşıklıkları ve dişler arasındaki boşlukların (diastema) tedavisi, çocuklarda alışkanlıklar sonucu oluşan diş ve çene problemlerinin koruyucu, durdurucu ve düzeltici tedavileri, çene kemiklerinin birbirleriyle olan yanlış ilişkilerinin tedavisi, çenelerin boyutsal ve konumsal problemlerinin ortopedik tedavisi, açık kapanış ve derin kapanış problemlerinin tedavisi, uyku apnesi ve horlama tedavileri, çene eklemi rahatsızlıklarının tedavileri, yetişkin ortodontisi, şeffaf plaklarla yapılan ortodontik tedavi alanlarında hizmet vermektedir. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.2015
Deneyim: 7 Yıl

İlgi Alanları

Çarpık Diş Diş Çapraşıklığı Gummy Smile Ortodontik Tedaviler Şeffaf braket ve apareyler Devamı

Deneyimler

Kırkkonaklar ağız ve dis sağlığı polikliniği (2015 - 2017)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 39 67

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SC
Sez*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktorum Hande Özçelebi Hanım’a çok teşekkür ediyorum.Ortodonti tedavim de nerede ise sonlara yaklaştım ve çok başarılı bir şekilde ilerledik.Yüzde yüz başarı sağlayan Ortodonti tedavimin sağlığı ve mutluluğu içerisindeyim. Gömülü Cerrahi müdahale yapılması gereken tedavim olabildiğince hızlı ve güvenilir şekilde tamamlandı.Bu işlemde de hiç bir sıkıntı ve ağrı yaşamadım.Tedavimde büyük katkısı olan Dr.Dt.Çağrı Özçelebi Hocamıza da teşekkürlerimi iletmek isterim. Covid 19 pandemisinde bu kadar titiz,hijyen kurallarına uyumlu,Sterilizasyona da ayrıca önem veren bir klinikte tedavi olduğum için Siz Doktorlarım ve klinik çalışanlarınıza sonsuz teşekkürler. Sorunsuz ve Kaliteli Tedavi olmak isteyenlere güvenilirlikle tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
TK
Tür*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Canım Hande hocam.. ortodonti tedavim için kesişti yollarımız. İyi ki tanıdım harika bir doktor.. sonuç için sabırsızlanıyorumm. İşinde bir numara.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EE
Esr*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Alanında hem uzman, yetenekli, bilgili, pratik hem de çok sepmatik olan Hande hanım doktorum sayesinde patolojik olan diş, çene yapım gayet güzelce düzene girdi, her muayenesinde de çok ilgililer, çok memnunum ve çok teşekkür ederim...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AU
Anı*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İşinin ehli bir hekim, ilgi ve alakası dan dolayı teşekkür ederiz. Herşey çok iyi ve nezih bir ortamda yapılıyor.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HK
Han*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hekim olarak bilgisi, uygulamalarındaki becerisi, güleryüzlülüğü, içtenliği, samimiyeti, kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiren  güzel enerjisi olan bir doktor sunuz. Yaptırdığım her işlemden çok çok  memnun kaldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca klinik olarak temiz ve çok hijyeniktir. Kendisine ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AU
Anı*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hocam, mucizeler yaratıyor çenemde, kısa sürede beklediğimize daha iyi sonuç aldık. İyiki varsınız hocam

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AU
Anı*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çat kapı gittik, iyiki gitmişiz. Güler yüz, tatlı dil ve profösyönel bir ekip. Herşey mükemmel. Teşekkür ediyorum, çağrı bey ve arkadaşlarına.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BY
Bil*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hande Hanım bilgisi, tecrübesi ve enerjisi ile harika bir doktor. Gönül rahatlıgıyla kendınızı teslım edebılırsınız.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
PA
Pam*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

14 seneyi aşkın bir zamandır tedavi sürecinden kaçınıyordum. Hem görsel hem de genel konfor açısından kaygılıydım bütün süreci bilgilendirerek, danışarak , beraber ilerlettik bütün kaygılarımın boş olduğunu her seanstan sonra hem doktor hem klinik olarak doğru bir tercih yaptığımı tekrar tekrar hissediyorum. Yaptıkları her iş ve her alanda aynı titizlikteler herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

NA
Neh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İlk başlarda tel taktırmayı ertelemek istemiştim. Ama şimdi iyi ki 4 şubat günü taktırmışım diyorum telim takılırken de akşam eve gittiğimde de ağrı ya da acı hissetmeyi bekledim. Fakat her ikisi de olmadı. Tedavim hakkında bana danışanlara asla korkmamalarını, en yakın zamanda taktırmalarını söylüyorum. Gerçekten hayatımda keşke demediğim iyi ki dediğim bir süreç bu süreç kolayca ve korkmadan geçirdiğim için çok mutluyum. Doktor seçiminin ne kadar önemli olduğunu anlıyorum çok güler yüzlü bir insan hem ilgili hem de işini en iyi şekilde yapıyor. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Dt. Hande Özçelebi ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Dt. Hande Özçelebi için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Dt. Hande Özçelebi için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Dt. Hande Özçelebi ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113967

Dr. Dt. Hande Özçelebi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Dt. Hande Özçelebi HİTİT DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Dt. Hande Özçelebi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Dt. Hande Özçelebi Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Çarpık Diş, Diş Çapraşıklığı, Gummy Smile alanlarında hizmet veriyor ve Cerrahi ortodontik tedaviler, Fonksiyonel ortodontik tedavi, Lingual ortodontiCerrahi ortodontik tedaviler, Fonksiyonel ortodontik tedavi, Lingual ortodonti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube