HİTİT DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

HİTİT DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Ankara
5.0

HİTİT DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ kurumumuzda toplam 3 uzman bulunmaktadır.

Dr. Dt. Mehmet TARTICI

Diş Hekimi

,

Restoratif Diş Tedavileri

En yakın müsaitlik ...
5.0
Dr. Dt. Çağrı ÖZÇELEBİ

Diş Hekimi

,

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

En yakın müsaitlik ...
5.0
Dr. Dt. Hande Özçelebi

Diş Hekimi

,

Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

En yakın müsaitlik ...
5.0
HİTİT DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Diş Hekimi
  • Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)
  • Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)
  • Restoratif Diş Tedavileri
Adres

Karanfil Sokak No:11/17-18-20 ( Dost Kitabevi Üstü) KIZILAY

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ZK
Zel***** K*****
8 Tem 2022 eklendi.

İlgisi,bilgisi,sakinleştirmek çok guzeldi

TK
Tür***** K*****
4 Kas 2020 eklendi.

Dört tane 20lik diş için gittiğim doktor. Eğer ağrısız sızısız bi işlemle alınsın istiyorsanız öneririm.Harikasınız hocam..

Mer***** Ü*****
2 Kas 2020 eklendi.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım Hitit Dental ailesiyle.1 yıldan daha uzun süre boş kalan dişimin yerine implant yapılması gerekiyordu ama ben bir türlü karar verip uygulamaya geçemiyordum.Kendileriyle tanıştıktan sonra iyiki tercih etmişim dedim.Öncelikle Çağrı Hoca gerekli işlemleri tamamladı, implant takıldı sonrasında da Mehmet Hocam implantın üst kısmını tamamladı. Bu süreçte ilgi ve alakalarını hiçbir zaman eksik etmediler sağolsunlar. İmplant işlemi sonrasında yapılacak olan işlemlerle ilgili Mehmet hocayla daha fazla vakit geçirdiğiniz için doğrudan muhatabınız o oluyor.. Her soruma içtenlikle ve anlaşılır bir şekilde cevap verip rahatlattı.. Bir sıkıntı olduğunda istediğim zaman ulaşabildim kendisine.. Hitit Dental ailesinin her bir üyesine tek tek teşekkür ederim tüm ilgileri ve kibar yaklaşımları için.Ne sorununuz varsa çekinmeden tercih edebilirsiniz ...

MA
M.***** A*****
4 Oca 2020 eklendi.

Diş Hekimi korkum olduğu için internetten araştırma yaparak kendisine ulaştım, tedavi öncesinde ve tedavi sonrasında bütün süreci bana tek tek anlatarak tüm korkumu yenmemi sağladı. Hiçbir ağrı çekmeden tedavim tamamlandı ve estetik bir gülüşe sahip oldum Mehmet hocama Çok teşekkür ederim.

SD
Suz***** D*****
23 Oca 2020 eklendi.

Buraya gelmeden önce dişlerimden çok çektim kendiliğinden dökülen Dişlerimin güzel bir gülüşe dönüşeceğini tahmin etmezdim ama Mehmet hocamın ellerinde şahane bir gülüşe ve estetiğe sahip oldum implant tedavim sonrası çok mükemmel geçti. Emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim. Sizleri seviyorum. İyi ki varsınız. Sevgi ve saygılarımla.

SK
Sel***** K*****
3 Oca 2020 eklendi.

Nasıl başlanır bilemedim ama sadece iki Dişimin sağlam olduğu beşli bir kaplama vardı ve sallanmaya başladı sonunda dişleri kaybettim ve artık implant kaçınılmazdı titreyerek ve ağlayarak geldim, ama yarım saat sonra gülmeye başladım, gerçekten yüzümü güldürdü hocam sağ olsun çok ilgilendi ve rahatlattı beni şu an artık sonuna geliyorum az kaldı yeni dişlerime muhteşemsiniz Hocam çok teşekkür ederim.

NE
Nil***** E*****
3 Oca 2020 eklendi.

Nereden başlayacağımı ve kelimelerin her şekilde yetersiz kalabileceği bir doktordan bahsediyorum. asık suratımı yeniden güldüren sevgili Doktor Mehmet tartıcı tedavi sürecimizde ki her bir detayı tek tek atlamadan büyük bir özveriyle hastasına tek tek kademe kademe sabırla anlattı bununla beraber ağız ve diş sağlığı konusunda hastası olarak benim de bilinçlenme mi sağlayan Sevgili doktorum Mehmet tartıcı ya sonsuz teşekkürler ilgisi sabrı ve bilgisiyle aklımda hiçbir soru işareti bırakmadı ve beni her zaman büyük bir sabırla dinledi hasta güvenliği ve rahatlığı için bence en önemlisi de buydu zaten sayenizde daha güzel gülüyorum Teşekkürler sevgili Mehmet tartıcı.

PK
Pın***** K*****
15 Oca 2020 eklendi.

Ortodontik Tedavinin bitmesine yakın bir dönemde Diş Hekimi bir arkadaşımında önerisi üzerine Hitit Dental ile tanıştım 4 dişimi (ikisi süt dişi) emax lamine 2 dişime lazer ile diş eti ameliyatı (kanama ya da ağrı hiç olmadı) yapıldı oldukça detaylı bir insanım ve sorularıma her seferinde son derece şeffaf, net ve açıklayıcı yanıtlar aldım ve her seferinde klinikten mutlu ayrıldım. Hem teknik anlamda yeterlilikleri hem de insan ilişkileri konusundaki duyarlılıkları anlayışları güler yüzleri ve hasta Doktor ilişkisinde empati kurma da gösterdikleri çaba ve tüm emekleri için kıymetli Hitit Dental ekibine ve özellikle Mehmet hocama tüm içtenliğimle teşekkür ederim ayrıca bu memnuniyetine etkisi ile tedavi için babamı da o da aynı hisler ve memnuniyetle ayrıldı, artık aile diş hekimimiz Mehmet Hoca ve Çağrı hocam iyi ki tanımışım sizleri. Teşekkürler Hitit Dental.

DO
Dil***** O*****
23 Kas 2019 eklendi.

Adam olmayacak dişlerimi ikide bir çıkan çenemi yerine oturtan bana güzel gülüşler sağlayan Mehmet hocama ve hala da hahrını çektiği için kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bu gidişle ben bir 7 yıl daha gelirim benden kurtulamazsın Mehmet hocam personele teşekkür ederim. Çıkın çıkın gelin başka yere gitmeyin.

DO
Dil***** O*****
23 Oca 2020 eklendi.

7 yıldır buranın müdavimi olarak dişçi koltuğu fobimi bana yendiren benim her türlü kahrımı çeken Çağrı hocama katkılarından dolayı teşekkür ederim. Sizlerde çıkın çıkın gelin. Seviliyorsunuz. Sevgilerle.

İlgi Alanları

20 Lik Diş Çekimi Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı) Ağız Cerrahisi Ağız ve Diş Sağlığı Banding işlemleri Biberon Çürüğü Bleaching Bonding Bruksizm (Diş Gıcırdatma) Çarpık Diş Çene Problemleri Çene Şekil Bozuklukları Çürük ve Ağrılı Dişlerin Çekimsiz Tedavileri Diastema Kapama Dijital Diş Hekimliği Diş Ağrısı Diş Bakımı Diş Beyazlatma Diş Çapraşıklığı Diş Çürüğü Diş Dolgusu Diş Eksikliği Diş Estetiği Diş Eti Çekilmesi Diş Eti Görünmesi Diş Eti İltihabı Diş Eti Kanaması Diş Eti Renklenmeleri Diş Gıcırdatma Diş Hastalıkları Diş İltihabı Diş İmplantı Diş Kaplama Diş Kırılması Diş Köprüsü Diş Protezi Diş Renk Bozuklukları Diş Sıkma Diş Taşı Diş, Çene Ve Yüz Arasındaki Uyumsuzluklar Dişeti Ameliyatı Dişeti Hastalıkları Dişeti Kanamaları E-max Restorasyonlar Emax kaplama Endodonti (Kanal Tedavisi) Endokron uygulaması Estetik Diş Hekimliği Estetik Diş Tedavileri Estetik dolgu Estetik Porselen Full Porselen Gece Plağı Genel Periodontoloji Gömülü Diş Gülüş Tasarımı Gummy Smile Hareketli ya da Sabit Protez Uygulamaları Hassas Bağlantılı Protezler Hibrit Protezler Hollywood Smile İmplant İmplant üstü hareketli protezler İmplant Üstü Protezler İmplant üstü vidalı sabit protezler İmplant Üzeri Protez Inlay - Onlay (Porselen Dolgu) Inlay – Onlay- Endokron (Porselen Dolgu) Kanal İçi Fiber Post Uygulaması (Üst Kısmı Tamamen Çürümüş Dişlerin Kurtarılması) Kanal Tedavisi Hariç Dolgular Kanal Tedavisi Yenileme Kök Kanal Tedavisi Kompozit Lamine Köprü Köprü Uygulaması Koruyucu diş hekimliği Laminate Laminate Veneer Ortodontik Tedaviler Overdenture Protezler Pembe Estetik Periodontoloji (dişeti Hastalıkları) Porselen Kaplama Porselen Laminalar Porselen lamine veneer Protetik tedavi Protetik tedaviler Restoratif Diş Tedavisi Retreatment (Eksik / Hatalı Yapılan Kanal Tedavilerinin Yenilenmesi) Şeffaf braket ve apareyler Sınıf 3 Malokluzyonlar Tam Diş Protezi Tam diş protezi Tam Ve Parsiyel Protezler Üç Boyutlu Gülüş Tasarımı Yaprak Porselen Yer Tutucular Yetişkin Diş Hastalıkları Zirkonya restorasyonlar Zirkonyum Zirkonyum Oksit Restorasyonlar Zirkonyum Porselen Kronlar Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube