Dr. Ayşegül Girgin, İstanbul, Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru

Dr. Ayşegül Girgin

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İstanbul

Enerji Tıbbı, Migren, Ağrı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Koşuyolu Cad. Mahmut Yesari Sok. No: 74 Koşuyolu  Kadıköy, İstanbul
Özel Klinika Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ayşegül Girgin Kimdir?

Dr. Ayşegül GİRGİN, 1986 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2000-2004 yılları arasında İntermeda Medikal'de 4 yıl 1 ay süren lazer epilasyon, medikal estetik uygulamaları, lazer uygulamaları için uygulayıcı eğitimini tamamlamıştır.

Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde, Sağlık Bakanlığı'nda 1998-2002 yılları arasında 4 yıl 7 ay boyunca İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Hekimi olarak görev yapmıştır.1995-2000 yılları arasında 5 yıl boyunca İlsan ilaç Sanayii A.Ş. iş güvenliği ve işçi sağlığı çalışmaları, sağlık taramaları, iş güvenliği eğitimleri, iş ortamında koruyucu ve önleyici hekimlik hizmetleri, periyodik sağlık taramaları hizmeti vermiştir. 

Dr. Ayşegül GİRGİN, şu anda Kadıköy'de bulunan Özel Klinika Polikliniği'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ri..dirim

Ayşegül hanımı yıllar önce epilasyon yaptırmak için estetik uzmanı değil doktoru ararken bulmuştum. Ozamanlar Bağdat Caddesindeki adreslerindeydiler.Hem kendimi, hem ailemi, hem de arkadaşlarımı güvenerek ve severek gönderdiğim ve hepsininde memnun kalarak devam ettiği bir doktordur. Tabi kıllar bitince:) devamında botoks ve cilt bakımı olarak yıllar içinde adres değiştirmelerine rağmen peşlerini bırakmadan gittiğim bir klinik oldu.Dr.Ayşegül hanımın kendi gibi ekibide süper insanlardan oluşur. Özellikle Ayşegül hanımın yardımcısı Arzu hanım müthiş enerjisi ve kalitesiyle süperdir. Güzelleşmek onlar sayasinde çok güvenli, kolay ve zevkli. Herkese tavsiye ederim. 14-02-2017

ak..aloğlu

Çok iyidir 05-10-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayşegül Girgin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Selülit tedavisi

  Merhaba ayşegül hanım, ileri seviyede selülit için tedavi uyguluyor musunuz? mesela mezoterapi yani kesin çözüme ulaşabileceğim bir yöntem mümkün mü?

  Doktor Cevabı:

  Dr. Ayşegül Girgin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Gözaltı dolgusu

  Merhaba sürekli botox yaptırdığım doktoruma gözaltı dolgusu yaptırdım, juvederm..bende torbalanma vardı. 3 ay oldu yaptırdığım çok memnundum ama etkisi geçmeye başladı. aslında yapan kişi en az 2 sene ömür biçmişti. normalde kalıcılığı ne kadar sürer? eğer 3-4 ay sürecekse yaptırmamak mantıklı çün... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Ayşegül Girgin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.