Doç. Dr. Yaşar Bozkurt, Kocaeli, Üroloji

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt

Üroloji - Kocaeli

Böbrek Kanseri, Böbrek Hastalıkları, Testis Kanseri

Randevu Al 0 (850) 474 10 22

Adres

Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu Üstü Symbol AVM (Koçtaş) Yanı  Başiskele, Kocaeli
MEDICALPARK KOCAELİ HASTANESİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Yaşar Bozkurt Kimdir?

Doç.Dr Yaşar Bozkurt, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2005 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur. 2013 Doçent ünvanını almıştır.

1 yıl boyunca MDAndersen Cancer Center, Houston, Texas'da Robotik ve Üroonkolojik alanda çalışmış olup mesleki çalışmalarına VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • IZMIR TEPECIK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05 2006

Tecrübe: 12 yıl 10 ay

Yayınlar

 • Bozkurt Y, Yıldırım İ, Kibar Y, Demirer Z, Göktaş S, Dayanç M. Metachronous, Sertoli and Leydig cell tumors of the testes in a patient: Case Report. BJUI. webside. 2010.
 • Bozkurt Y, Sancaktutar AA, Soylemez H, Atar M. A Solution for Delay and Survival in Bladder Cancer: The Use of Reminder Short Message Service. Journal of Telemedicine and Telecare 2012;18(4):241. Epub 2012 May
 • Y. Bozkurt, H. Soylemez, AA. Sancaktutar, Y. Islamoglu, A. Kar, N. Penbegul, M. Atar, MN. Bodakci, NK. Hatipoglu. Reply by the authors. Urology. 2012 Sep;80(3):747. PubMed PMID: 22925261.
 • Y. Bozkurt, U. Fırat, M. Atar, AA. Sancaktutar, N. Penbegul, H. Soylemez, H. Yüksel, H. Alp, MN. Bodakci, NK. Hatipoglu, S. Büyükbaş. The Protective Effect of Ellagic Acid Against Renal Ischemia-Reperfusion Injury in Male Rats. Kafkas Univ Vet Fak Derg.
 • Y. Bozkurt, M. Atar, N. Penbegul, H. Soylemez, AA. Sancaktutar. Re: Re: The efficacy and safety of ureteroscopy for ureteral calculi in pregnancy: our experience in 32 patients. Urol Res. 2012 Sep 16.

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
  03 2009 - 04 2019
 • MDAndersen Cancer Center, Houston, Texas, ABD.
  06 2014 - 05 2015
 • GATA Üroloji Anabilim Dalı, Ankara
  06 2009 - 05 2010
 • Özel Güneydoğu Tıp Merkezi
  05 2006 - 08 2008

İlgilendiği Hastalıklar

 • Böbrek Kanseri
 • Böbrek Hastalıkları
 • Testis Kanseri
 • Taş Cerrahisi
 • Robotik Cerrahi

Tedaviler

 • Mesane taşı (sistoskoik)
 • Perkütan böbrek cerrahisi
 • Radikal prostatektomi
 • Rekonstrüktif Üroloji
 • Tur Prostat Ameliyatı

Ödüller

 • En İyi Birinci Bildiri Ödülü: 27. Ulusal Üroloji Kongresi, 26-29 Ekim 2018 KKTC (29.10.2018)
 • En iyi poster üçüncülük ödülü--1- Dördüncü Üroonkoloj (02.02.2011)
 • Ulusal Üroloji Kongresinde alınan bildiri ödülleri: 5 adet (02.05.2012)
 • Teşekkür Belgesi--3- yılı Akademik Faaliyetler sıralamasında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde 5. sırada yer alma nedeniyle (02.06.2012)
 • Başarı Belgesi: Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığınca Uluslararası kongrede gösterilen başarı nedeniyle (10.10.2012)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 10 22

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Mapfre - Genel Sigorta
 • Vakıfbank
 • Özel Sigortaların Tümü

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ut..

Allah razı olsun yaşar hocamızdan dün ameliyat oldum çok ilgilendi ve cana yakın teşekkürler hocam allah razı olsun senden. 30-04-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
gahan ..r

Doktor Beye teşekkür ederim çok ilgiliydi tüm sorularima yanit verdi ve yardımcı oldu artik baska kimseye gitmem :) 25-04-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
uk..

10.04.2020 tarihinde sol böbrek taşı ameliyatı oldum hocamızın sayesinde başarılı bir ameliyatım gerçekleşti hastasıyla alçak gönüllüyle samimi ve içten davranısıyla çok iyi ilgilenen bir hocamızdır işinin uzmanı ve ehlidir herkese güvenle tavsiye ederim Faruk Mut 22-04-2020

an..

2018 yılından beri bildiğim sol bobregimdeki taşı kırdırmak niyetiyle özel bir hastaneye gittim. Ultrason kontrolünde bobregimde taştan hariç kitle olduğunu gören hekim film çektirdi ve kararsız kitlenin alınması gerektiğini söyledi. Başka iki hekime film ve raporu gösterdiğinde aynı şeyleri söylediler. Tavsiye ile Yaşar beye randevu alıp gittim. Durumu anlattı, yaklaşım ve samimiyetinden ameliyat için doğru yerde olduğumu anladım. (İnternet üzerinden de araştırmıştım) Ameliyat oldum Yaşar beyden de hastaneden de memnun olarak taburcu oldum. Allah razı olsun. Çevremde Üroloji ile ilgili rahatsızligi olanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. 02.04.2020 02-04-2020

aç..gal

Gerçekten işinde daha iyisi yok diyebilirim sevecen tavrıyla kendisini abim gibi görüyorum vizyonunda kariyerininde en iyisi en Başarılı si babamı hastalıktan kurtardı ne kadar teşekkür etsem azdir kendisine Türkiye'nin neresinde olursanız olun herşeyi göze alıp Sn Yaşar hocamı tanımanız ısrarla tavsiye ederim 01-04-2020

ker..ak

Merhaba sağ yan karın boşluğu ağrısıyla Kocaeli de özel bir hastanede yapılan ultrason ve mr sonrasında sağ böbrekte 3 cm alınması gerekli kist tespit edildi.Radyoloji Sn.Uzm.Dr.Adem Ertunç beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Sonrasında aynı hastanede görev yapan Üroloji Op.Dr Sn.Namık Badur ile görüştüm benimle ilgilendi ve gerekli bildirimlerde bulunarak sağolsun Sn.Doç Dr. Yaşar Bozkurt Hocamıza yönlendirdi. Sn.Doç Dr.Yaşar Bozkut hocam sağolsun benimle ilgilendi beni bilgilendirdi ve bana güven verdi.Parçanın alınması gerektiğe karar verildi.Yapılan laporoskopik kapalı parsiyel nefrektomi ile sadece kist alındı böbreğim korundu. Sn.Doç.Dr Yaşar Bozkurt Hocam samimi, ilgili ,alçak gönüllü,işini seven ve mesleğine aşkla bağlı ve işinde ehil akedemik kariyeri olan bilimsel yayınları olan 1 yıl Amerikada eğitim almış bir doktordur.Allah binlerce defa ondan razı olsun.Yaşar hocamı tanıdığım için ve beni tedavi ettiği için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ürolojik rahatsızlıklarınızda kendinizi önce Allah C.C 'ya sonrada Yaşar hocama gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Saygılarımla... 30-03-2020

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Ekibim

Cem Alan Op. Dr. 4 yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 10 22

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Yaşar Bozkurt için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt hangi kurumlar Yaşar Bozkurt ile anlaşmalı?

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Allianz Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Vakıfbank , Özel Sigortaların Tümü , Oyak )

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt MEDICALPARK KOCAELİ HASTANESİ Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt Üroloji, uzmanıdır. Mesane taşı (sistoskoik), Perkütan böbrek cerrahisi, Radikal prostatektomi, Rekonstrüktif Üroloji, Tur Prostat Ameliyatı, Erkeklerde cinsel isteksizlik, İdrar yolu darlıkları, Lazerle prostat cerrahisi, Mesane taşı (Perkütan), Laparoskopik nefrektomi alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek Kanseri, Böbrek Hastalıkları, Testis Kanseri, Taş Cerrahisi, Robotik Cerrahi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt için muayene ücreti nedir?

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Yaşar Bozkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. Yaşar Bozkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.