Doç. Dr. Serdar Gökrem

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Kol Ve El Estetiği, Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Uğur Mumcu Cad. No:6 Gaziosmanpaşa  Çankaya, Ankara
Ankara International Saç Ekimi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Serdar Gökrem Hakkında

Serdar Gökrem Kimdir?

Doç. Dr. Serdar GÖKREM, 1972 yılında Tokat ta doğmuştur. Türkiye Ankara Cumhuriyet Lisesi'nde lisans öncesi eğitimini tamamlamasının ardından 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakultesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 1996 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında başlamış olduğu ihtisas eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı unvanı almaya hak kazanmıştır.

2004 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde ve 2010 yılında Zürih'te mikrocerrahi eğitimleri almıştır. 2011 yılında ise Doçent olmuştur. 2002-2011 yılları arasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, II. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'nde uzun süre görev yapmıştır.

40 üzerinde ulusal ve uluslararası dergide yayınlanmış yazısı bulunmakta olan Doç Dr. Serdar GÖKREM, Ankara'da bulunan Ankara International Saç Ekimi Merkezi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları)
 • Kol Ve El Estetiği
 • Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus)
 • Kalça (Popo) Estetiği
 • DHI(Kalem Yöntemi) ile saç ekimi
Tedaviler
 • Fue yöntemiyle saç ekimi
 • Prp saç tedavisi

Serdar Gökrem Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Serdar Gökrem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Serdar Gökrem Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Tırnak izi

  Merhaba serdar bey.. 1 yaşındaki kızım 3 ay önce yüzünde derin bi tırnak yarası yapti şuan orada et yokmuş gibi bi iz kaldı iki buçuk aydır contraxtubex jel kullanıyorum ama hic faydasjni göremedim iz geçmez mi başka kullanabilecegim bi krem varmı iz kalacak diye çok üzülüyorum teşekkür ederim hocam

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Serdar Gökrem

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bilekten tendon kesilmesi

  Iyi günler efendim cama yumruk atmam sonucu bilekten az asağıda kesik oluştu. tendon ve median sinirim kesilmiş. radial sinir sağlam imiş. baş,işaret ve orta parmagım cok garip oldu. 12 saat içinde amaliyat oldum ve kolum 2 haftadır alçıda 1 hafta daha kalacakmış parmaklarımı bükemıyorum çok acı yap... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Serdar Gökrem

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Serdar Gökrem Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Serdar Gökrem kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. S Gökrem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Serdar Gökrem için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. S Gökrem şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Serdar Gökrem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Serdar Gökrem Ankara International Saç Ekimi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Serdar Gökrem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Serdar Gökrem Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Fue yöntemiyle saç ekimi, Prp saç tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Kol Ve El Estetiği, Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus), Kalça (Popo) Estetiği, DHI(Kalem Yöntemi) ile saç ekimi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Serdar Gökrem için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Serdar Gökrem muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Serdar Gökrem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. S Gökrem ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Serdar Gökrem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. S Gökrem hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.