Doç. Dr. Serap Oflaz, İstanbul, Psikiyatri

Doç. Dr. Serap Oflaz

Psikiyatri - İstanbul

Online terapi, Manik Depresif Bozukluk, Demans ve psikiyatrik sıkıntılar

Randevu Al0 (850) 433 41 27

Doktorun Adresi

Zuhuratbaba Mah. Haksever Sok. Gülce Apt. No:8 D:11, (Burgan Bank Üstü)  Bakırköy, İstanbul
Doç. Dr. Serap Oflaz Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Serap Oflaz Hakkında

Serap Oflaz Kimdir?

Doç. Dr. Serap OFLAZ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa Tıp) Psikiyatri kliniği'nde Psikiyatri ihtisasını tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi sırasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde genel yataklı servis, genel poliklinik, duygudurum biriminde hizmet vermiş sonrasında İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa Tıp) Psikiyatri Ana Bilim Dalı Konsültasyon Liyezon bilim dalında genel hastanede ki yatan hastalar, dahiliye, cerrahi, kadın doğum, ağrı bozukluğu, onkoloji ve nöroloji( epilepsi, inme, Ms, demans) hastalarına, psikiyatri özel dal polikliniklerinde hizmet vermiştir ve 2014 yılında Psikiyatri ''Doç. Dr'' unvanı almıştır.

Uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış bir çok makalesi bulunan Doç. Dr. Serap OFLAZ, mesleki çalışmalarına ise, İstanbul / Bakırköy'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • 1. Oflaz S, Akyuz F, Hamamci A, et all. “Working memory dysfunction in delusional disorders: an fMRI investigation” Journal of Psychosomatic Research “56”, 43-49, eylül 2014,
 • 2.S. Oflaz, B. Yucel, F. Oz, D. Sahin, et all . , “Assessment of myocardial damage by cardiac MRI in patients with Anorexia Nervosa”, “International Journal of Eating Disorders” , "46(8)", 862-866 pp., Aralık-2013.
 • 3.Guveli H, Anuk D, Oflaz S, et all. Oncology staff: burnout, job satisfaction and coping with stress., “Psychooncology”. 2015 Jan 16.
 • 4.Tatar ZB, Yargıç İ, Oflaz S, Büyükgök PD. ”Erişkin Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğunda Duygu Tanımanın Dikkat ve Dürtüsellik Belirtileri ile İlişkisi” Türk Psikiyatri Dergisi , 2015 Fall;26(3):172-80.
 • 5.YK. Ergen, R. Tükel , BA. Ertekin, E. Ertekin, S. Oflaz, MD. Üçok, "N2 and P3 Potentıals in Early-onset and Late-onset patients with Obsessive- Compulsive Disorder", Depression and Anxiety , Kasım-2013,

İlgilendiği Hastalıklar

 • Online terapi
 • Manik Depresif Bozukluk
 • Demans ve psikiyatrik sıkıntılar
 • Alkol ve Madde Bağımlılığı
 • Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.)

Tedaviler

 • Bilişsel ve davranışçı terapi
 • Cinsel terapi
 • Yetişkin Psikoterapisi
 • Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi
 • Yetişkin hasta psikoterapisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 41 27

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�ra..zmecioğlu

Serap Hoca sayesinde öncelikle yaşadıklarıma nasıl tepki vermem gerektiğini öğrendim ve duygularımla tanıştım. Tedavi sürecim boyunca, geçmişte şikayetçi olduğum pek çok sıkıntıyı da aşmayı başardım. Kendimi bu denli iyi hissetmemi sağladığı için kendisine müteşekkirim... 18-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Serap Oflaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Serap Oflaz ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Serap Oflaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 41 27

Doç. Dr. Serap Oflaz için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Serap Oflaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Serap Oflaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Serap Oflaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Serap Oflaz Doç. Dr. Serap Oflaz Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Serap Oflaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Serap Oflaz Psikiyatri, uzmanıdır. Bilişsel ve davranışçı terapi, Cinsel terapi, Yetişkin Psikoterapisi, Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi, Yetişkin hasta psikoterapisi, Yaygın anksiyete, Yas Terapisi, Psikoterapi, Psikoonkoloji, Madde bağımlılığı alanlarında hizmet veriyor ve Online terapi, Manik Depresif Bozukluk, Demans ve psikiyatrik sıkıntılar, Alkol ve Madde Bağımlılığı, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Serap Oflaz için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Serap Oflaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Serap Oflaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Serap Oflaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Serap Oflaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 29 Eki
Cum 30 Eki
Cmt 31 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.