Doç. Dr. Onur Yaman, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Doç. Dr. Onur Yaman

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Skolyoz, Kifoz, Bel Fıtığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Bahçelievler Mahallesi, Güneş Sk. No: 2-4, 34180  Bahçelievler, İstanbul
Memorial Hizmet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Sgk Anlaşmalı

Onur Yaman Hakkında

Onur Yaman Kimdir?

Doç.Dr Onur Yaman, 1976 yılında Almanya’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak 2001 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2009 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

1995 yılında İzmir’de 60. Yıl Anadolu Lisesinden mezun oldu. 2001 yılında ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Sonrasında sırasıyla Muş Devlet Hastanesi, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Omurga Merkezinde ve Koç Üniversitesi Hastanesinde çalışmış olup. 2018 Aralık ayı itibariyle Memorial Sağlık Grubunda devam etmektedir.

Doç.Dr Onur Yaman, Türk Nöroşirürji Derneği, Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi Grubu - Türk Nöroşirurji Derneği, Skolyoz Araştırma ve Tedavi Derneği, World Spinal Column Society, Türk Omurga Cerrahisi Derneği, AO Spine, Eurospine, Middle East Spine Society, Scoliosis Research Society üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • CELÂL BAYAR ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Skolyoz
 • Kifoz
 • Bel Fıtığı
 • Omurga Cerrahisi
 • Bel Kayması
Tedaviler
 • Bel Fıtığı Tedavisi
 • Beyin ve omurganın cerrahi gerektiren enjeksiyonları
 • Boyun fitiği cerrahisi
 • Boyun omurga kırıkları ameliyatları
 • Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..ancı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Beyin ve sinir cerrahisi Doç. Dr. Onur Yaman benim için Annemi Kurtaran Doktordur. Annemin 2.12.2019 da bel ağrısı şikayetiyle bel fıtığı teşhisi koyularak İstanbul Cerrahi Hastanesinde Doç. Dr Sabri Aydın’ın 2 saatlik başarısız ameliyatı sonucunda sağ ayağına giden siniri zedeleyerek ve omurilik arasını daraltıp sinirini daha çok sıkıştırarak kısmi felç etmiştir. Bunun üzerinede 5 ay bizi oyalamış ertesi günü ayağa kalkması gereken Annem , 6 ay sonra Dr Onur Yamanın yaptığı 2. Ameliyatında omuriliğine 6 platin koyularak sinirini kurtardık. Ameliyattan yaklaşık 6 geçti, bu süre içinde 2 ay fizik tedaviden sonra düşük ayağına his geldi, yürümesi rahatladı, yanma ve uyuşma şikayetleri bitti. Dr Onur Yamandan Allah razı olsun 🙏 01-12-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Onur Yaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Skolyoz nedir

  Sayın hocam mr ları burdan gönderemedim instagram'dan gönderdim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Onur Yaman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bacak ağrısı

  Merhaba hocam benim sorunum kasığımın sol yan tarafı bacak bölgemden başlayıp arka ayak bileğime kadar gelen ağrı şiddetli değil normal yürüyebiliyorum ama ağrı da var ağrı kesici içmeye gerek duymuyorum ne olabilir acaba

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Onur Yaman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.