Doç. Dr. Önder Koç, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doç. Dr. Önder Koç

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Takvim talep et

Önder Koç Hakkında

Önder Koç Kimdir?

Doç. Dr. Önder Koç, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Önder Koç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlgilendiği Hastalıklar

  Sıkça Sorulan Sorular

  Doç. Dr. Önder Koç kimdir , telefon numarası nedir?
  Doç. Dr. � Koç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

  Doç. Dr. Önder Koç için nasıl randevu alabilirim?
  Doç. Dr. � Koç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

  Doç. Dr. Önder Koç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
  Doç. Dr. Önder Koç bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

  Doç. Dr. Önder Koç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
  Doç. Dr. Önder Koç Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

  Doç. Dr. Önder Koç için muayene ücreti nedir?
  Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Önder Koç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

  Doç. Dr. Önder Koç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
  Doç. Dr. � Koç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

  Doç. Dr. Önder Koç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  Doç. Dr. � Koç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

  Bu hekim siz misiniz?
  Bilgileri güncelle


  .