Prof. Dr. Türkan Örnek Gülpınar

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Ankara
5.0

Jinekolojik Hastalıklar, Gebe Kalamama, Adet bozukluğu

“Türkan Hocayı daha önce acı bir tecrübe yaşadıktan sonra bulabildik. Kendisi gerçekten işinde profes...” Devamı

Prof. Dr. Türkan Örnek Gülpınar

Prof. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR, tıp eğitimini 1999 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise SSK Etlik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin yanı sıra 2003-2005 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri, Yale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda postdoctoral fellow olarak riskli gebelik, üreme sağlığı ve tüp bebek konularında çalışmalar yapmış olan Prof. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR, 2006-2008 yılları arasında Ufuk üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 2008 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Jinekolojik Onkoloji (jinekolojik kanserler) Birimi'nde görev yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına şu anda Ankara Liv Hospital' da devam eden Prof. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR,  riskli gebelik, üreme sağlığı ve tüp bebek, jinekolojik endoskopik ve laparoskopik cerrahi konularında uzmandır.

Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3A/17 5.Kat (Next Level AVM) Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Labioplasti (iç dudak estetiği) Kızlık zarı dikimi (himenoplasti) Jinekolojik muayene İkili tarama testi Histerosalpingografi (hsg) Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR, tıp eğitimini 1999 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise SSK Etlik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Jinekolojik Hastalıklar Gebe Kalamama Adet bozukluğu Adet Düzensizliği Adet bozukluğu Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 62 60

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SD
SON*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Türkan Hocayı daha önce acı bir tecrübe yaşadıktan sonra bulabildik. Kendisi gerçekten işinde profesyonel ve ciddi birisi. Bilgi ve birikimi ile hastasının tam güvenini kazanıyor. Kesinlikle Ankara'daki en iyi kadın doğum doktorlarından birisidir. Arafta kaldığınız konularda oldukça soğuk kanlılığını koruyarak profesyonel yaklaşımından taviz vermeden sizi aydınlatıyor.

Dit*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Canım hocam diyebileceğim bir doktor kendisi. Türkan hocama ilk gittiğimde kafamda birçok soru işareti vardı. Başka klinik ve doktorlarda okadar kötü tecrübelerim olmuştuki, acaba orada da mı aynı şeyi duyarım diye tedirgindim. Ama bana hiçbirşeyin imkansız olmadığını ve artık rahatlamam gerektiğini söyledi. Hocamızda ki ilk kontrolümden 2 hafta sonra adet olmadığımı farkettim, Hemen yanında aldım soluğu. O mucize gerçekleşmişti ve hamileydim. Oğluma hamileliğim boyunca hep yanımdaydı, ve piskolojik desteğini hiç esirgemedi. Normal doğum istiyordum ve nitekim öyle oldu sayesinde. Pandeminin en yaygın olduğu zaman, kısıtlamaların olduğu bir cumartesi günü hastaneye koştuk kendilerinin çabası ve bütün uğraşıyla doğum gerçekleşti. O doğum esnasında bir doktor değil melekti benim için. Herşey istediğim şekilde gerçekleşti ve oğlumun en güzel şekilde doğmasına vesile oldu. Verdiği güven ve samimiyet herşeyden değerli benim için. Ankara’da bulabileceğiniz en iyi jinekolog. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

MA
Müz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Türkan hocayla tesadüfen karşılaştım ve yıllardır aradığım doktoru buldum. Jinekolog korkumu ve güvensizliğini tamamen bitirdi. Bir kere çok bilgili, zamanında yerinde gerekli tüm müdahaleleri yapıyor. Bununla birlikte ki bu benim için çok önemli, hastasını uzun uzun dinliyor anlıyor ve tane tane anlatıyor. Sakin, panik yaptırmayan, hastasını müşteri gibi görmeyen, kısaca mükemmel bir hekimdir. Ayrıca hayatımın kararını verme noktasında da en güzel yaklaşımı sergileyerek beni çok rahatlamıştım. İyi ki tanıdım, bundan sonra gözüm kapalı gideceğim tek doktordur. Çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız...

ÖP
Özl*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yıllardır değişmeyen tek adresim❤️🧿🙏Çizgisinden asla sapmayan,kibar, naif, hastalarına çok değer veren, büyük bir titizlikle hastasını takip eden gerekli bilgileri paylaşan, bütün sorularınızın cevabını anladığınız dilden sabırla veren, işini seven harika bir insan❤️🧿Sevgili Türkan hocam iyi ki varsınız❤️İyi ki benim doktorumsunuz❤️Sevgilerimle❤️Özlem PERİ

EK
EME*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Dr Türkan hanım benim ilk çocuğumunda doğum doktoruydu kendisi çok ilgili güler yüzlü herkonuda danışıp yardımcı olabilecek pozitif bir insan kendisi.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
IA
Ikb*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşık 10 yıldır tanıdığım ve sevgili oğlumun doktoru olan Türkan Hanım yine her zaman ki ilgisi ve detaylı bilgilendirmeleri ile ilgilendi benimle. Kendisine cok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BK
B. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Türkan hanım konusunda uzman , yol gösterici ve bir bayan doktor olarak çok naif ve psikolojik destek de sağlayabilen bir doktordur.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BT
Ben*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

5 yıldır yaşadığım sorunlara tecrübe ve bilgisiyle çözüm olan, her zaman en doğru şekilde yönlendiren, sıkıntılı geçen hamileliğimde manevi olarakta her daim destek olup beni rahatlatan ve sonunda evladımı kucağıma sağlıkla almamı sağlayan Türkan hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Her daim güvenebileceğiniz kendinizi bebeğinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir doktordur. Herşey için minnettarız.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Sum*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tereddütsüz Ankara'da gidilebilecek tek isim olduğunu düşünüyorum.... hiç de abartmiyorum....

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AY
Ayn*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İyki tanıdım dediğim çok değerli hocam bıkmadan güleryüzle derdinle kendi derdi gibi ilgilenen dinleyen kıymetli hocam güvenle gidilecek bir hekim

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Türkan Örnek Gülpınar ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Türkan Örnek Gülpınar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Türkan Örnek Gülpınar için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Türkan Örnek Gülpınar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116260

Prof. Dr. Türkan Örnek Gülpınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Türkan Örnek Gülpınar Doç. Dr. Türkan Örnek Gülpınar Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Türkan Örnek Gülpınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Türkan Örnek Gülpınar Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Jinekolojik Hastalıklar, Gebe Kalamama, Adet bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Labioplasti (iç dudak estetiği), Kızlık zarı dikimi (himenoplasti), Jinekolojik muayene hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube