Doç. Dr. Kemal Korkmaz, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Doç. Dr. Kemal Korkmaz

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Aort Anevrizması, Aort Diseksiyonu, Aort Kapağı Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Kemal Korkmaz Hakkında

Kemal Korkmaz Kimdir?

Doç.Dr Kemal KORKMAZ, 1976 yılında Malatya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak 2000 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2007 yılında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 2015 yılında Doçentlik ünvanı almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2007-2009 yılları arası Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde,2009-2010 yılları arası Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi'nde (Askerlik hizmeti) 2010-2011 yılları arası Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 2011-2016 yılları arası Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç.Dr Kemal KORKMAZ, 2017 yılından beri Özel 100.Yıl Hastanesi'nde devam etmektedir.

Doç.Dr Kemal KORKMAZ, Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği, Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği, Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi Derneği,Fleboloji Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA TÜRKIYE YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2007

Tecrübe: 12 yıl 11 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Kırıkkale Yüksek İhtısas Hastanesı
  09 2007 - 08 2009
 • Ankara Gata
  09 2009 - 08 2010
 • Düzce Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi
  09 2010 - 05 2011
 • Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  05 2011 - 12 2016
 • Özel 100.yıl Hastanesi
  01 2017 - 07 2017

Hobiler

 • Yüzme
 • Masa Tenisi
 • Futbol

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Kemal Korkmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Biküspit aort kapak

  Oğlum 12 yaşında furbol için sağlık raporu almak için gittiğimiz doktor biküspit aort kapak olduğunu söyledi hafif darlık var. asendan aort 31 olduğunu ve 15 ,20 yıl sonra ameliyat olacağını söyledi bu durum ameliyata gider mi?

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Kemal Korkmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ic varis dvt

  Iyi akşamlar hocam.sizden son doppler sonucumu yorumlamanizi rica edicem.bilateral alt ekstremitede cockett lokalizasyonlarinda 24 cm perforatoru,boyd mays dodd perforanven lokalozasyonlari değerlendirildi.belirgin yetersizlik gostersen perforan izlenmedi.sol dfv patenttir. sol cfv sfv popliteal ven... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Kemal Korkmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Kemal Korkmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. K Korkmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Kemal Korkmaz için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. K Korkmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Kemal Korkmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Kemal Korkmaz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Kemal Korkmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Kemal Korkmaz Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı, Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı, Anjiyografi, Anjiyoplasti, Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma, Aortoiliak ve aortofemoral bypass grafisi ve cerrahisi, Aritmide ablasyon tedavisi, Atriyal septal defekt onarımı, Damar cerrahisi ameliyatları, Evar (endovasküler tedavi) alanlarında hizmet veriyor ve Aort Anevrizması, Aort Diseksiyonu, Aort Kapağı Hastalıkları, Burger Hastalığı, Derin Ven Trombozu (DVT) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Kemal Korkmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Kemal Korkmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Kemal Korkmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. K Korkmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Kemal Korkmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. K Korkmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.