Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Mide Hastalıkları, Bağırsak Hastalıkları, Karaciğer ve Safra Sistemi Hastalıkları Teşhisi

Randevu Al0 (212) 979 30 00

Doktorun Adresi

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Caddesi 57-59, 34250  Gaziosmanpaşa, İstanbul
İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

İbrahim Ertuğrul Hakkında

İbrahim Ertuğrul Kimdir?

Doç.Dr. İbrahim ERTUĞRUL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1996-2001 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yapmıştır. Ardından 2003-2006 yılları arası Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi Gastroenteroloji Bilim Dalı’nda yan dal uzmanlık eğitimini de tamamlamıştır. 2010 yılında Doçent ünvanını almıştır.

Doç.Dr. İbrahim ERTUĞRUL, 37 tanesi Uluslararası Bilimsel Dergilerde yayınlanmış makaleler olmak üzere Ulusal ve Uluslararası toplam 78 Bilimsel çalışması bulunmaktadır. Ayrıca evli ve dört çocuk babasıdır.

Mesleki çalışmalarına İstinye Üniversitesi Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA TÜRKIYE YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08 1990

Tecrübe: 16 yıl 2 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi
  08 1990 - 07 1996
 • İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları
  09 1996 - 02 2001
 • Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi Gastroenteroloji
  01 2003 - 10 2006

İlgilendiği Hastalıklar

 • Mide Hastalıkları
 • Bağırsak Hastalıkları
 • Karaciğer ve Safra Sistemi Hastalıkları Teşhisi
 • Safra Yolu Hastalıkları
 • Karaciğer Nakli

Tedaviler

 • Endoskopi
 • Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi)
 • Gastrostomi
 • Karaciğer fonksiyon testleri
 • Karaciğer metastazına perkütan etanol-enjeksiyonu

Diplomalar ve Sertifikalar

Ödüller

 • Gluten Enteropatili Hastalarımızda Antikorlar ile Hastalık Süresi ve Histopatolojik Derecesi arasındaki İlişki. 22. Ulusal Gastroenteroloji Kongresi (01.09.2005)
 • İnflamatuvar barsak hastalıkları aktivitesi ile serum neopterin düzeyi arasındaki ilişki. 23. Ulusal Gastroenteroloji Kongresi (01.09.2006)

Hobiler

 • Doğa yürüyüşleri
 • Tenis
 • Futbol

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (212) 979 30 00

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yhmus..a

saygı değer hocam öncelikle selam mardin sizi çok özlüyor vede arıyor saygılarımla şeyhmus kaya MARDİN 11-10-2017

in..LGİN

Tek kelimeyle harika bir doktor.Yıllardır yaptıramadığım endoskopi işlemine beni ikna etti ve 5 dakika sonra uyandığımda işlem bitmişti inanamadım.. Uyguladığı tedavi sayesinde çok çok iyiyim. Hiç tereddüt etmeden tavsiye edebileceğim nadir doktorlardan bir tanesi Doç.Dr. İbrahim Ertuğrul... Eğer iç hastalıkları ( gastroentereloji ) bölümüne gitmeniz gerekirse başka yere uğramayın derim. Burdan kendisine ve güleryüzlü, samimi ekibine sonsuz teşekkürler. ALLAH size zeval vermesin. 18-06-2017

ah..nç

tek kelime ile mükemmel bi doktor. istanbulda bundan daha pozitif ve alanında daha kaliteli bi doktor bulma şansınız yok. 10 yıldır seditasyon korkum yüzünden canlı olarak yaptırdığım 3 endoskopi ve 4 kolonoskopinin ardından şüphelenilen rahatsızlığın (cron) olmadığımı öğrendim çok şükür. daha önceki kolonoskopileri cerreha,yani operatör doktorlara yaptırmıştım, her biri raporlara farklı şeyler yazdılar, kimisi ülseratif kolit,kimisi cron ile uyumlu bulgular diye teşhis koyuyordu,ben kolonoskopiyi canlı yaptırdığım için kolonoskopi esnasındada çok acı çekiyordum ve yapan doktorları çok geriyordum. aynı şekilde uygulamayı yapan doktorlarda o esnada tuhaf yorumlarda bulunarak beni iyice geriyorlardı( yok bağırsağın çok uzun,yok sen apandis ameliyatı mı oldun, apandis çıkışı körelmiş, görünmüyor, yok terminal ileum çok ödemli girilemiyor) hatta en son yaptırdığım yer sadece 8-10 dakika kadar "terminal ileum denen (ince bağırsağın son kısmı cron hastalığının en sık tutulduğu bölge) yere girmek için uğraştı ve giremedi. sürekli girişi kaçırdı. üstelik nerden baksanız 20 küsür senedir bu uygulamayı yapan bi yerdi.tabi bunda ayık olmamın verdiği rahatsızlıkta vardı çok sancım olduğu için bende doktorun işini zorlaştırdım. ama bugün ibrahim ertuğrul hocaya kolonoskopi yaptırdım, hayatımda bu kadar rahat bi uygulama görmedim. resmen plaljda güneşlenir gibi( bu hocanın kendi tabiri :) rahat oldu ve toplasanız 5 dakika sürmeden işlem bitti. koluma damar yolu bile açılmadı,herhangibi ağrı kesici iğne yapılmadı. inananamadım, gaz sıkıştırdığı zaman hoca benim sıkılmama gerek kalmadan havayı geri çekerek,sohbet ederek rahat rahat yaptı. bittiğine inanamadım. ve terminal ileumdan 10 cm içeriye kadar girmiş. ve sonunda sonuçlar tertemiz çıktı.2007 yılından beri konulamayan teşhis konuldu. işlem bittiğinde resmen kendisine sarıldım. mükemmel bi doktor, bana çok kolay olacağını söylediğinde daha önceki tecrübelerim yüzünden inanmamıştım ama gerçekten onun söylediğinden bile kolay ve çobuk bitti. kendisine çok teşekkürediyorum. ve gastro sistem (mide,bağırsak) rahatsızlıklarınızla ilgili bı sıkıntınız varsa lütfen önce ibrahim hocaya görünün. ALLAH kendisinden razı olsun, ve zeval vermesin. 01-06-2017

han..t

Hocam pozitif bir kişiliğiniz var. Bu pozitif enerjiniz hastalarınızla olan iletişimde çok önemli bir unsur. Hastalığım süresince verdiğiniz pozitif enerji beni çok rahatlattı. Alanınızdaki büyük başarıda bunun da katkısı var sanıyorum. Hasta iken doktorum olmanız benim için büyük bir talihti.Alanınızdaki basarilarinizin şifa bekleyen başka hastalarınıza da yansıması dileğiyle. İYİ Kİ VARSINIZ. TUM BAŞARILAR SİZLERLE OLSUN. İlhan Onat 29-01-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (212) 979 30 00

Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Endoskopi, Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Gastrostomi, Karaciğer fonksiyon testleri, Karaciğer metastazına perkütan etanol-enjeksiyonu, Karaciğer rezeksiyonu, Karaciğer transplantasyonu, Eus(endoskopik ultrason), Perkütan karaciğer biyopsisi, Polipektomi alanlarında hizmet veriyor ve Mide Hastalıkları, Bağırsak Hastalıkları, Karaciğer ve Safra Sistemi Hastalıkları Teşhisi, Safra Yolu Hastalıkları, Karaciğer Nakli hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. İbrahim Ertuğrul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Çar 28 Eki
Per 29 Eki
Cum 30 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.