Doç. Dr. Gölge Acaroğlu

Göz Hastalıkları - Ankara

Göz Kapağı, Göz Siniri Hasarı, Papil Ödem

Randevu Al 0 (850) 433 41 86

Doktorun Adresi

İran Caddesi 45/2 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Doç. Dr. Gölge ACAROĞLU Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 433 41 86
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Gölge Acaroğlu Hakkında

Gölge Acaroğlu Kimdir?

Doç. Dr. Gölge ACAROĞLU, lisans öncesi eğitiminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1990 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

15 yıla yakın süre boyunca SSK Ankara Eğitim Hastanesi ve Ulucanlar Göz Hastanesi'nde Nöro-Oftalmoloji - Kapak - Orbita birimleri sorumlusu ve başasistanı olarak görev yapmıştır. New York Columbia Üniversitesi’nde Tiroid Göz Hastalığı ve Optik Sinir Kılıfı Cerrahisi konularında ve San Fransisko Kaliforniya Üniversitesi’nde Nörooftalmoloji ve Oküloplastik birimlerinde klinik araştırmacı olarak çalışmalarda bulunmuştur. 2004 yılında Doçentliğini alan Doç. Dr. Gölge ACAROĞLU, 2010 yılı itibariyle serbest hekimlik yapmaktadır. 

Doç. Dr. Gölge ACAROĞLU'nun ağırlıklı olarak ilgi alanları arasında, genel oftalmoloji yanında optik sinir hastalıkları, (Multipl Skleroz, genetik optik atrofiler), oküler kas hastalıkları (miyastenia gravis, sinir-kas felçleri) çift görme, tiroid göz hastalığı, göz kapağı hastalıkları (şekil bozuklukları, tümörleri) ve beynin gözü ve görme alnını ilgilendiren hastalıkları (inme, beyin tümörleri) bulunmaktadır. Türk Oftalmoloji Derneği Nörooftalmoloji Birimi, Oküloplastik Birimi aktif üyesi, Avrupa Nörooftalmoloji Derneği (European Neuroophthalmology Society) aktif üyesi ve California Üniversitesi Oküloplastik Cerrahlar Derneği (Cutler Beard Society) üyesidir. Ayrıca kendisinin  yurt içinde ve dışında hakemli dergilerde 100’e yakın makalesi, 200’e yakın atıfı vardır.

Evli ve 2 çocuk annesi olan Doç. Dr. Gölge ACAROĞLU, Ankara - Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
 • İspanyolca
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göz Kapağı
 • Göz Siniri Hasarı
 • Papil Ödem
 • Auralı Göz Migreni
 • Baş Ağrıları
Tedaviler
 • Blefaroplasti
 • Bilgisayarlı Görme Alanı
 • Santral sinir sistemi ve beyin hastalıkları ile ilgili göz hastalıkları ve tedavisi
 • Kontak lens
 • Şaşılık tedavisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • Videosu en çok izlenen hekim/doktorsitesi (01.02.2017)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 41 86
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • YapıKredi Sigorta
 • Türkiye İş Bankası
 • TC Merkez Bankası
 • PTT Mensupları

Gölge Acaroğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
18 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

khan..lu
Zamanlama
İlgi
Ortam

İnternetten okuduğumuz yorumlar üzerine gittik ve çok memnun kaldık. Detaylı bir muayene sonrası çok bilgi sahibi olmadığımız Nörooftalmolojinin alanına giren teşhis konusunda bizi çok detaylı bir şekilde bilgilendirdi ve sorularımıza cevap verdi. İlgili, güleryüzlü ve hastasıyla çok güzel iletişim kuran bir doktor, kendisine teşekkür ederiz. 18-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
u..dak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ama çok ilgili, açıklayıcı şahne bir doktor.iyi ki varsınız 08-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
emin..aroğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sn. Açaroğlu’na oğlumuzda nadir rastlanan bir genetik göz rahatsızlığından şüphe edilmesi sebebiyle gittik. Gitmeden önce kendisinin bu konudaki yayınlarını görüp telefonla aramıştık. Telefonda da yakından ilgilenmiş ve yol göstermişti. Daha sonra yurtiçi ve yurtdışından başka hekimler de bu konuda kendisini önerdiler. Ofisine gittiğimizde hem oğlumuzu hem de anne baba olarak bizleri çok detaylı muayene etti. Can’ın rahatsızlığına tanı koydu, bizi konuyu anlayabileceğimiz şekilde aydınlattı, sonraki aşamalar hakkında bilgi verdi. Ofisinden içimiz rahatlamış ve önümüzü çok daha net görerek ayrıldık. Bundan sonra da kendisinin takibinde olacağımız için çok güvende hissediyoruz. 08-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
iz..atkan
Zamanlama
İlgi
Ortam

❤️ 10-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
�il ..aarslan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ilgili bir doktor herkese tavsiye ederim.. 👌👍 10-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lem ..DIRIM
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir çok doktor gezdikten sonra tavsiye üzerine Gölge Hanım'a gittim.Uyguladığı tedavi sayesinde simdi çok rahatım.Hâlâ tedavim devam ediyor.Kendisi çok ilgili.Alanında uzman ve araştırmacı.Çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. 08-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lay ..su
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir yakınım çift görme şikayetini prizmalı gözlükle düzelttiği için çok memnun. Teşekkür ediyoruz. 17-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
r..roglu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Baş ağrımın gözümle ilgili bir sorun olduğunu teşhis ederek verdiği gözlükle çok rahat etmemi sağladı. Kendisine teşekkür ederim. 05-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
in ..azi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Golge hanımın yakin ilgisi beni cok memnun etti. Gözümün rahatsizliklarini iyice toparlayip gerekli tedaviyi yapti. 30-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
v..it
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gözümdeki proplemi tedavi eden doktoruma tşkler. Hastanın proplemi ile yakınen ilgilenen meraklı güler yüzlü bir doktor. 30-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

18 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Gölge Acaroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Gölge Acaroğlu Cevapladığı Sorular

 • Gözde kırmızı nokta

  Merhaba benim gözümde beyaz kısımda damar belirginleşmesi gibi bir kızarıklık oluştu nokta şeklinde bir soruda radyofrekans uygulamasından bahsetmişsiniz bu tarz bir kızarıklık o yöntemle yok edilebilir mi şuana kadar birçok doktora gidip birçok damla kullandım ama fayda etmedi bilgi verirseniz çok... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Gölge Acaroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Gölgeli görüyorum

  Görme sinirlerinin bulunduğu loba sert bir darbe almadım halbuki bununla birlikte son birkaç gündür ucuşan parlak noktalar da görmeye başladım tekrardan doktora gitmeli miyim? cevap için teşekkürler.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Gölge Acaroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Gölge Acaroğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Gölge Acaroğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 41 86

Doç. Dr. Gölge Acaroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Gölge Acaroğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Gölge Acaroğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Gölge Acaroğlu hangi kurumlar Gölge Acaroğlu ile anlaşmalı?
Doç. Dr. Gölge Acaroğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , YapıKredi Sigorta , Türkiye İş Bankası , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , Medlab )

Doç. Dr. Gölge Acaroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Gölge Acaroğlu Doç. Dr. Gölge ACAROĞLU Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Gölge Acaroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Gölge Acaroğlu Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Blefaroplasti, Bilgisayarlı Görme Alanı, Santral sinir sistemi ve beyin hastalıkları ile ilgili göz hastalıkları ve tedavisi, Kontak lens, Şaşılık tedavisi, Göz kapağı estetiği, Şalazyon tedavisi, Gözlük, Yüz felcinde kapak şekil bozuklukları ve tedavisi, Kapak tümörleri ve cerrahi tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Göz Kapağı, Göz Siniri Hasarı, Papil Ödem, Auralı Göz Migreni, Baş Ağrıları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Gölge Acaroğlu için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Gölge Acaroğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Gölge Acaroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Gölge Acaroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Gölge Acaroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 05 Ağu
Cum 06 Ağu
Cmt 07 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.