Doç. Dr. Aydın Erdemir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Neonatoloji - İzmir
5.0

Zayıflık, Zatürree, Yenidoğan Takibi

5.0

“Aydın bey ile oğlum ilk doğduğu andan itibaren tanıştık.oğlum 3 aylık düzenli olarak her ay kontroll...” Devamı

Doç. Dr. Aydın Erdemir

Doç.Dr. Aydın Erdemir, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı fakültede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. Ayrıca 2009 - 2012 yılları arasında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Neonatoloji dalında yan dal uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2012- 2014 yılları arasında Adana ve Adıyaman illerinde görev yapmıştır.İlk olarak Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, daha sonra Adıyaman Üniversitesinde Yenidoğan Uzmanı olarak mecburi hizmetini tamamlamıştır. 2014 - 2015 yıllarında İzmir Şifa Üniversitesi'nde Yardımcı Doçent olarak Neonatoloji Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapmış. 2015 yılında Doçent Doktor unvanını almıştır.

Kent Hastanesi'nde görev yapmış olup,mesleki çalışmalarına Özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Doç Dr Aydın Erdemir Muayenehanesi
Mansuroğlu Mah, 1593/1 sk, No: 6 Lider Centrio C Blok, K: 4 D: 36 Bayraklı/İzmir
Hizmetler
Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi Yenidoğan sarılık Yeni doğan Sık üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren çocuk Prematürite Devamı

Hakkında

Doç.Dr. Aydın Erdemir, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı fakültede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. Ayrıca 2009 - 2012 yılları arasında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Neonatoloji dalında yan dal uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.2002
Deneyim: 20 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Zayıflık Zatürree Yenidoğan Takibi Yenidoğan Takibi Yenidoğan Sarılığı Devamı

Deneyimler

Özel Muayenehane (2019 - Devam ediyor)
Kent Hastanesi (2017 - 2019)
Özel Konak Hastanesi (2017 - 2017)
Özel Muayenehane (2016 - 2016)
Şifa Üniversitesi Bornova Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi (2014 - 2016)
Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2013 - 2014)
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2012 - 2013)
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2009 - 2012)
İzmir Aliağa Devlet Hastanesi (2008 - 2009)
Dokuz Eylül Üniversitesi (2002 - 2008)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NK
Nev*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Aydın bey ile oğlum ilk doğduğu andan itibaren tanıştık.oğlum 3 aylık düzenli olarak her ay kontroller yapılmakta .Doktorumuzun bebekler ile kurduğu iletişim muhteşem oğlum hiç ağlamıyor ve sakince muayene tamamlanıyor .Aklınıza gelicek her türlü soruyu sorma şansınız bulunuyor ve sorular sabırla yanıtlanıyor .Bilgi ve tecrübesine güvenebilirsiniz zaten oraya gittiğinizde bunu anlarsınız .Hemşiremizde çok tatlı ve sıcak kanlı . Şu virüs sıkıntısı olmasına rağmen çocuğumun doktor randevusunu atlamadık çünkü hijyen konusunda içim gayet rahat tertemiz her yer . Tavsiye ediyorum

MK
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Oğlumuz doğduğundan beri 2,5 yıldır Aydın Bey’e gidiyoruz. Çocuğumuzun gerek rutin kontrollerinde gerekse hastalık dönemlerinde her zaman yaklaşımıyla ve tedavi yöntemleriyle bizlere güven vermiştir. Her sorumuza sabırla cevap verip bizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmiştir. Emzirmenin ve doğal beslenmenin önemini her zaman vurgulamış, bizleri gereksiz ilaç vs kullanımına yönlendirmemiştir. Mesai saatleri dışında da her zaman her sorunumuza cevap vermesi kendisinin ne kadar idealist bir doktor olduğunu göstermektedir.

ag
Asl*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

aydın hocaya günün hangi saatinde ararsam ulaşırım sorularımı bıkmadan nezaketle sabırla cevaplar , tanı tedavisi doğrudur , alanındaki güncel bilimsel gelişmeleri takip etmesi bana ayrı bir güven veriyor

YI
Yel*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Aydın hocamla yedi yaşındaki kızımın geçmek bilmeyen öksürük nöbetlerine çare ararken tanıştım. internette hakkında yazılan yorumları okuyarak muayenehanesine gittim. Gerçekten çok ilgili her sorunuza hiç sıkılmadan detaylı bir şekilde cevap veren tahlil yapmadan gerekmedikçe ilaç vermeyen günün her saatinde her türlü sorununuzda yanınızda olan harika bir doktor. Şimdi yeni bebeğim oldu ve doğar doğmaz hemen Aydın Hocam da muayenelerine başladık. İyi ki tanımışım İyi ki varsınız Doktorum.

YS
Yağ*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Aydın Bey her zaman ilgili, sorularımıza uzun uzun yanıtlar veriyor ve soru işaretini bırakmıyor. Çocuğun iyilik durumunu gözetiyor gereksiz tahlil, ilaç gibi tedavilerden sakınıyor. Sakin yapısı bizi ilk gittiğimizden beri cok rahatlattı. Kendisi yenidogan takibide çok başarılı bir doktor emzirme konusunda vermiş olduğu desteklerle hem kendimize olan güvenimizi arttırıyor hem de bebeğimiz anne sütünden mahrum kalmıyor.

BB
Bil*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Aydın bey ile kızım beş aylıkken tanıştık.çok bilgili ve ilgili bir doktor. İşini para için değil sevdiği için yapıyor. Her konuda sonsuz soru hakkınız var her şeyi sevecenlikle cevaplıyor. Bir annenin en çok istediği şey çocuk doktoruna her an ulaşmaktır ve bu Aydın Bey de fazlası ile var. Kesinlikle tavsiye edebilceğim bir doktor

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktor bey ile geçtiğimiz ay 4.5 aylık bebeğimiz için gittiğimizde tanıştık. Detaylı bilgilendirmesi, bebeğimizle kurdugu yakın sıcak ilişkisi, anne sütü taraftarı olması sebebiyle muayeneden çok memnun ayrıldık. Muayene sonrası da kafamıza takılan, sormak istediğimiz herşeyi sorup, kendisinden hızlıca dönüş alabiliyoruz. Bu ay da ek gıdaya geçiş sürecinde verdiği detaylı bilgiler için kendisine çok çok teşekkür ederiz.

FY
Fat*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Değerli doktorumuz Aydın Bey’e 4 yaşında kızımı ve 6 aylık oğlumu götürüyorum. Kendisinin akademik bilgisi oldukça fazla olup bebeğime ilk 6 ay sadece anne sütü vermenin mutluluğunu yaşamamda emeği büyüktür. Keşke kendisiyle 4 yıl önce karşılaşabilseydik. Şimdi her iki çocuğumun da sağlıklı beslenme ve büyümesinde kendisinden destek alıyor ve kendisine çok teşekkür ediyoruz. Her istediğimizde ulaşabiliyoruz ve her sorumuza dönüş alıyoruz. Siz de gerek muayene gerek teşhis ve tedavi sürecinde oldukça ilgili, bilgi ve tecrübe sahibi bir doktor arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Kendisini özellikle yeni doğum yapmış tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

YA
Yas*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Gözü kapalı evladınız emanet edebileceğiniz, tatmin edici muayeneleriyle, huzur ve güven veren bir doktor Sevgili Aydın bey. İyi ki tanımış, iyi ki uzaklardan yanına sırf evladımızı güvenerek getirmişiz. Kendinizi bazı doktorların yaptığı gibi kötü anne baba gibi hissettirmiyor.aksine olması gereken neyse o şekilde yanından ayrılıyorsunuz. İyi ki varsınız Aydın Bey?

Can*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Aydın Bey gerek tedavi gerekse rutin kontrol aşamalarında oldukça başarılı bir süreç geçirmemizi sağladı. Gereksiz ilaç kullanımından kaçınan, bebeğimize vereceğimiz balın miktarına kadar bilgilendiren, her aradığımızda ulaşabildiğiniz yaklaşımıyla çocuğumuzu büyütürken ki en büyük destekçimiz oldu. Büyük bir şans oldu bizim için kendisine denk gelmemiz. Çok tavsiye ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Aydın Erdemir ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Aydın Erdemir için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Aydın Erdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Aydın Erdemir Doç Dr Aydın Erdemir Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Aydın Erdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Aydın Erdemir Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Neonatoloji uzmanıdır. Zayıflık, Zatürree, Yenidoğan Takibi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi, Yenidoğan sarılık, Yeni doğan hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube