Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik, Tekirdağ, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik

Dil Konuşma Bozuklukları - Tekirdağ

Afazi, Artikülasyon Bozukluğu, Kekemelik

Randevu Al 0 (850) 474 10 42Soru Sor

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Uzmanın Adresi

Kazımiye Mahallesi Aşık Veysel Sokak No:33/9  Çorlu, Tekirdağ
Yaşam Yutma, Dil ve Konuşma Bozuklukları Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Savaş Çelik Hakkında

Savaş Çelik Kimdir?

Dil Konuşma Bozuklukları Uzmanı Savaş ÇELİK, 1974 yılında Adana Ceyhan’da doğdu. Sırayla Eskikent Köyü İlkokulunu, Osmaniye Derviş Paşa Ortaokulunu ve Osmaniye Atatürk Lisesini bitirdikten sonra,1995 yılında girdiği Anadolu Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği Bölümü’nden 1999 yılında mezun oldu. Yaklaşık 12 yıl MEB’de Öğretmenlik yaparken, 2011 yılında, Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dil ve Konuşma Terapistliğine kaydını yaptırdı. 2014 yılında yüksek lisans derecesini  aldı. Hala Tekirdağ’da, Çorlu ilk Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde ve Yaşam Dil ve Konuşma Bozuklukları Merkezinde Uzman Dil ve Konuşma Terapisti olarak çalışmaktadır.

Yüksek Lisans Bitirme Projesi, Down Sendromlu Çocukların Kelime Edinimlerine, Tepki İsteme Model Olma Yönteminin Etkililiğinin Değerlendirilmesi

Katıldığı  Kongreler:

*7. Uluslar arası Katılımlı Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi-Kocaeli 5-7 Mayıs 2013 (Poster Sunum- Afazi Vakalarinin Demografik Özellikleri: Dilkom Örneklemi (2004-2012))

*2. Yutma Bozuklukları Kongresi- Ankara   6-7 Aralık 2013

*3. Yutma Bozuklukları Kongresi– Ankara   3-4 Aralık 2014 (Poster Sunum-Wilson Hastalığında VitalStim Yutma Terapisi Uygulaması: Vaka Sunumu)

*8. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi-İstanbul 17-18-19 Mayıs 2015 (Sözlü sunum- Down Sendromlu Çocukların Kelime Edinimlerine, Tepki İsteme Model Olma Yönteminin Etkililiğinin Değerlendirilmesi)

*10 Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi-İstanbul 28 Nisan-01 Mayıs 2019 (Sözlü sunum- Kekemelik Terapisinde Akıcılık Şekillendirme Yönteminin (Fluency-Shaping Therapy) Etkiliği Retrospektif bir Çalışma)

KATILDIĞI  EĞİTİMLER:

*Çocukluk Çağı Apraksisi. 8-10 Mart 2013.   Anadolu Üniversitesi DİLKOM

*Erken Dönem Kekemeliğin Değerlendirilmesi ve Terapisi Kursu. 10-11 Nisan 2013. Anadolu Üniversitesi DİLKOM

*Postür-Manevra ve Yutma Kursu. 5 Aralık 2013. 2. Yutma Bozuklukları Kongresi

*Vitalstim (Elektro Terapi) Kursu. Career Improvement & Advancement Opportunities, Inc.-Anadolu Ünv. DİLKOM.  23-24 Mayıs 2014

*Ses Bozukluklarının Videofloroskobik Değerlendirilmesi&Yutma Bozukluklarında Aletsel Değerlendirme-Fiberoptik Endoskopik Değerlendirme Kursu 14 Mayıs 2017

*Okul Öncesi Dönemde Kekeleyen Çocukların Terapisinde MODİFİKASYON Yaklaşımı 9-10 Eylül 2018

*İntroduction to PROMPT: Techniquue Workshop 23 Eylül 2018

BASILMIŞ  KİTAP

Konuşma Apraksisinde Artikülasyon Terapisi (Ağustos 2018)

https://www.rehabilitasyonkitaplari.com/konusma-apraksisinde-artikulasyon-terapisi?fbclid=IwAR0ir0B29NNw5lT7Y62MrFUE6WmOkmLbred4RAHaoMOIjZSzfdgTVYDvhVQ

https://www.detayyayin.com.tr/urun/konusma-apraksisinde-artikulasyon-terapi?fbclid=IwAR3FtUeNV5pJtiJMu-odGOv1snVIatuIeWNHnLYxcunHvH38G_ywgBXRCl4

https://www.dagyayin.com/urun/konusma-terapisinde-artikulasyon/

Diploma aldığı kurum

 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Yayınlar

 • Konuşma Apraksisinde Artikülasyon Terapisi

İlgilendiği Hastalıklar

 • Afazi
 • Artikülasyon Bozukluğu
 • Kekemelik
 • Gecikmiş dil - konuşma
 • Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 10 42

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • 26 aylık kiz çocuğu kekeleme.

  Merhaba doktor bey. 26 aylık kızım 3 gün önce kekelemeye başladi birden.daha önce hiç olmamişti.anne derken a.a.a.aaanne diye uzatıyor bu bi tanesi sadece örnek olarak.doktor bey sizce nasil bir yol izlemeyelim.tesekkurler

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Konuşmada gecikme

  Merhaba hocam benim 24 aylık erkek yeğenim var.sadece anne diyor başka bişey demiyor herşeyi eliyle anlatıyor zekasında sıkıntı yok her dediğimizi yapıyor ve aileyi tanıyor dayına şunu ver dediğimizde hemen dayısına gidiyor ama sadece anne diyor bunun için ne yapmalıyız nereye gitmeliyiz şimdiden ço... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik ile nasıl iletişime geçerim?
Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 10 42

Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik Yaşam Yutma, Dil ve Konuşma Bozuklukları Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Afazi, Artikülasyon Bozukluğu, Kekemelik, Gecikmiş dil - konuşma, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik için muayene ücreti nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti Savaş Çelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Uzmandan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.