Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik, İstanbul, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik

Dil Konuşma Bozuklukları - İstanbul

Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Ses bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Üsküdar İstanbul  Üsküdar, İstanbul
Nilkon Dil ve Konuşma Terapi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Online Doktor Danışma Kredi kartı ile ödeme

Nilay Gedik Hakkında

Nilay Gedik Kimdir?

Dil Konuşma Bozuklukları, Nilay Gedik, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü'nü başarıyla bitirmiştir.

Uzman Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yem..sal

Şuan 7 yaşında olan çocuğumun biricik terapisti... İyi ki var! İyi ki bizim terapistimiz oldu. İki yıl boyunca bizim yanımızda olan her hafta bizi yakından takip eden ve en başından en sonuna her seferinde bizimle iletişimde olan biricik Nilay hocamız. Daha öncesinde de terapistlerle tanışmıştık. Oğlumun otizm tanısı konduğunda terapist terapist gezdik. Şehir dışına dahi gittik. Fakat Nilay hanımla o kadar iyi anlaştılar ki. 3,5 yaşında başlamıştık terapileri. Hiç konuşmamız yoktu ve artık susmuyor bizim bızdık, Nilay hocam sayesinde... Keşke hiç gitmeseydi de biz burada devam etseydik. Nilay hoca süperdir. Çok teşekkür ederiz hocam.. 19-01-2020

ar..ri

5 yaşındaki kızım için gelmiştik. Kekemeligi vardı. Nilay hanım daha ilk görüşmede bizi cok rahatlatti ve güven verdi. Kızıma karşı sabırlı ve güleryüzlüydü. Her seferinde memnun ayrıldık. Suanda takilmalarimiz yok denilecek kadar az. Cok teşekkür ederim 13-01-2020

..kin

Oğlumun kekemeliğiyle ilgili destek aldık Nilay hanımdan. Terapiye başlamadan önce bize kekemeliğin geçmeyeceğini söylediğinde çok üzülmüştük. Ama terapiyle birlikte şimdi oğlum artık kekelemiyor ve biz de terapileri tamamladık. Takip sürecindeyiz ve Nilay hanım bizi takip ederek bilgilendirmeye devam ediyor. İlgisi, güleryüzü ve oğluma iyi geldiği için iyi ki bizim terapistimiz olmuş... 13-01-2020

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti N Gedik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti N Gedik şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik Nilkon Dil ve Konuşma Terapi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Ses bozuklukları, Selebral palsi'ye bağlı konuşma bozuklukları, Motor konuşma bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti N Gedik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Nilay Gedik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti N Gedik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.