TA
Soru Sahibi
3 Eylül 2008 00:12

tşekkür ederim özlem hanım inanın hiv konusunda türkiyede enfeksiyon doktol

tşekkür ederim özlem hanım inanın hiv konusunda türkiyede enfeksiyon doktolarının bazıları pek bilgisi olmadığını gördüm tesadüfen yazıları okudum araştırdım. ama burda siz ve bir kaç dokturun yazdığı gerçeklerle dolu.enfeksiyon doktorlarından hiv testi için 12 ay ve 18 ay deniyor . açıklama yapmıyor demiyor kanser hastası siroz hastası karaciğer yetmezliği ve geç antikor üretme varsa şayet ben bundan rahatsız olarak sağlık bakanlığı ve derneklere bildirdim.tekrar tekrar teşekkür ederim. saolun

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Raşide Atıl
Pratisyen Hekimlik

İyi günler, direkt olarak bana soru yöneltmediğinizi gördüm, ama yine de taktirleriniz için teşekkür ederim, sağlıklı günler....

5 Eylül 2008 11:43