YA
Soru Sahibi
11 Mart 2008 01:35

selamlar, son bir haftadır başımın sol arka kısmında şişlik var, görünüşte

selamlar, son bir haftadır başımın sol arka kısmında şişlik var, görünüşte pek belli olmuyor ama elimle dokununca hissediyorum, sürekli ağrıyor ve dokununca dahada fazla ağrıyor, hastanede nörolojiye mi başvurmalıyım, teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Ali Yılmaz, Aslında bu soru patolog tarafından yanıtlanmamalı. Ancak sanırım hızlı gelişen ve ağrılı bir şişlik oldması öncelikle iltihabi bir olayı düşündürüyor. Pratisyen hekim veya Aile hekimi öncelikle başvuracağınız hekim olabilir. Ya da dermatoloji palstik cerrahi gibi bir uzmanlık alanı da olabilir. Geçmiş olsun. Süha Göksel

11 Mart 2008 21:41