RA
Soru Sahibi
2 Nisan 2008 15:05

selam sorumu kime soracağımı bilmediğim için size soruyorum kusura bakmayın

selam sorumu kime soracağımı bilmediğim için size soruyorum kusura bakmayın.benim iki sorum olacak:1-neden soğuk sudan korkulur. 2- 0 rh+ kan grubuna üye insanlar soğuğa karşı nden dayanaksızdır. cevap verirseniz memnun olurum iyi çalışmalar size....

1 cevap
Cevaplar (1)

Üst solunum yolo infeksiyonu özellikle faranjit sık olan kişlerde soğuk su direnci kırıp infeksiyon gelişmesini kolaylaştırıyor. Ancak bu her insan için geçerli değil. Hem yapısal yatkınlık hem de alışkanlık ile ilgili. Kan grubu ile soğuğa dayanıksızlık arasında bir ilgi ben şahsen bilmiyorum. Saygılarımla, Süha Göksel

3 Nisan 2008 23:20