AA
Soru Sahibi
30 Nisan 2008 00:44

hocam merhaba annemin tiroid icin alınan biopsi sonucu; tiroid isthmusta 1

hocam merhaba annemin tiroid icin alınan biopsi sonucu; tiroid isthmusta 12mm kistik,sol lob üst polde 12mm solid,sag lob alt polde 9mm soild hiperekojen noduller izlendi.anti TG yüksek,PTHyüksek sT3,sT4 yüksek,TSH düşük. randevu zamanına uzun bir süre oldugu icin sizden yardım istedim. ilginiz ve alakanız icin simdiden tesekurler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Aydın Apaydın, Bildirdiğiniz veriler tiroid ultrasound ve kan değerleri, dolayısıyla inceiğne aspirasyonun (biyopsinin) patoloji sonucu değil. Bu nedenle yorum yapmam olanaksız. Saygılarımla, Süha Göksel

30 Nisan 2008 20:17