GT
Soru Sahibi
30 Temmuz 2015 16:21

düzensiz proliferatif endometrium

Hocam annemin patoloji ve sitoloji laboratuvar sonucunda tanı olarak Düzensiz Proliferatif Endometrium yazıyor bunun açıklamasını yaparmısınız nedir bu hastalık ??

2 cevap
Cevaplar (2)

Değerli kardeşim ; genellikle verilecek spesifik ( hiperplazi , anovulasyon, ilaç etkisi , atrofi vb. ) bir görüntü olmadığında , tamamen akademik anlamda birşeyler yazma çabası nedeni ile verilen bir tanıdır. Klinik bir karşılığı ve korkulacak bir durum yoktur. sevgi ve saygı Dr.AŞ

1 Ağustos 2015 10:39
GT
Soru Sahibi

Allah razı olsun hocam içim rahatladı iyiki varsınız

3 Ağustos 2015 17:44

rica ederim, görevimiz sevgi saygı Dr.AŞ

4 Ağustos 2015 09:18