BS
Soru Sahibi
15 Şubat 2010 13:11

Sayın Dr. Ben 46 yaşında yoğun stres altında ve ayrıca yoğun sigara bağıml

Sayın Dr. Ben 46 yaşında yoğun stres altında ve ayrıca yoğun sigara bağımlısım .Benim penisimin istenilen oranda sertleşmemesi ve tam sertleşmeden boşalıyorum.Kısacası vajinaya girebilecek sertliğe ulaşılmadan boşalıyorum Bu sornum 2-3 yıldır devam etmektedir.Bana bu konuda yardımcı olusranız sevinirim.Hiç bir hastalığım yoktur Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

yaş ve stres bunda etkilidir. bir üroloğa sonrasında bir psikiyatrise gitmenizi öneririm bir şeker hastalığı durumunuzu kontrol ettiriniz

19 Şubat 2010 04:39