EG
Soru Sahibi
18 Şubat 2010 19:24

merhaba..ben bi sorunumu sizinle paylaşmak istiorum.çok korkuyorum aynı zam

merhaba..ben bi sorunumu sizinle paylaşmak istiorum.çok korkuyorum aynı zamanda bu sorunnda dolayı hemen cevap verirseniz çok çok mutlu olucam.yaklaşık 1 aydır kafamda birsürü soru işareti var birini öldürmekten ona zarar wermekten çok korkuyorum süreklı ya böle bişe yaparsam diye kendımı yiyip bitiriyorum.neden böle şeler düşünülür sadece bana mı oluyo herkesın aklına gelırmı bu soru kafama geldığı an çok korkuyorum napcağımı bilemıyorum.en kısa zamanda cevap verirseniz çok mutlu olurum.

1 cevap
Cevaplar (1)

bir an önce bir psikiyatrise gitmenizi öneririm

19 Şubat 2010 04:40