5 Kasım 2018 22:46

Rispertal ilacı 5 yaşındaki çocuğa verilirmi

Merhaba benim 5 yasında kardeşim var dikkat dağınıklığı var bu sebeple bir şey öğrenirken zorluk çekiyor cabuk sıkılıyor bugün psikolog a gitti fakat doktor kardeşime rispertal ilacını vermiş bu ilaç ciddi bir ilaç yan etkileri olsun bırakması olsun acaba bu uygun mu 5 yaşındaki bir çocuğa rispertal verilir mi bu doğru mu çocuğun hal hareklerinde bir sıkıntı cıkarmı ??

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, muhtemelen psıkolog tarafından degıl psıkıyatrıst tarafından destek almanlısınız. 5 Yaşındaki cocugumuz ıcın oyun terapısını onermekteyım. Tesekkurler

16 Aralık 2018 19:09