DH
Soru Sahibi
31 Temmuz 2011 12:17

merhabalar tuncay bey 3 senedir annemde iltihaplı romatizma hastalığı var i

merhabalar tuncay bey 3 senedir annemde iltihaplı romatizma hastalığı var izmirde ve muğlada tedavi gördü fakat pek bir faydası olmadı. en son marmariste sağ dirseğinden iğne yaptırdık ağrısı için fakat sadece 2 gün etkisi oldu şu anda ağrıları çoğaldı eliyle bişey tutamaz hale geldi bize bu konuyla ilgili hastane veya doktor önerirseniz izmir de çok seviniriz... şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tuncay Duruöz
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Ben Manisa da Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesindeyim. Yolunuz buralara düşerse uğrayabilirsiniz. Sevgiler

4 Ağustos 2011 15:20