DS
Soru Sahibi
29 Temmuz 2011 19:06

HOCAM CEVAPLARSANIZ ÇOK MUTLU OLURUZ NE YAPMALIYIZ ZOR DURUMDAYIZ

HOCAM CEVAPLARSANIZ ÇOK MUTLU OLURUZ NE YAPMALIYIZ ZOR DURUMDAYIZ HOCAM BENİM EŞİM 26 HAFTALIK HAMİLE VE 22 İNCİ HAFTADA BEBEĞİMİZDE BRADİKARDİ TEŞHİSİ KONULDU BİZİ ROMATOLOJİYE SEVK ETTİLER VE ORADA BİZE BAZI TESTLER YAPTILAR RO LO ANA.. GİBİ VE BUNLARDAN YALNIZCA RO POZİTİF ÇIKTI EŞİME NEONATAL SLE TEŞHİSİ KONDU VE KORTİZON TEDAVİSİNE BAŞLANDI ( dekort 0,5 mg günde 4x4 ) FAKAT KADIN DOĞUM HOCALARI BİZE BU İLACI BOŞUNA BAŞLATMIŞLAR BİR FAYDASI OLMAZ DİYORLAR BİZ NE YAPMALIYIZ EŞİM VE BEBEĞİMİZ İÇİN ÇOK ENDİŞELENİYORUM NASIL BİR ÇARE ARAMALIYIZ NE OLACAĞINI BİLMİYORUZ NE OLUR BİZE YARDIMCI OLUN HOCAM BİZE BİR YOL GÖSTERİN

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tuncay Duruöz
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Çocuk Romatoloji bölümüne başvurmanızı öneririm. Acil şifalar dilerim. Sevgiler

4 Ağustos 2011 14:10