DA
Soru Sahibi
19 Nisan 2011 11:57

Merhaba ben 1,5 yıldır romatit atrit hastasıyım ve 1,5 yıldır Methotrexate

Merhaba ben 1,5 yıldır romatit atrit hastasıyım ve 1,5 yıldır Methotrexate 2.5 mg. kullanıyorum haftada 1 defa gunde 6 tane alıyorum. deltocortil kullanıyorum aynızamanda gunde 1 tane. bu ilaçların uzun süre kullanımda ciddi boyutta ilerde yan etkileri olabilirmi ve bu kadar uzun süre kullanmak normalmi?? bir süreden sonra bu ilaçlara ara vermek gerekmezmi?? teşekürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tuncay Duruöz
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Kullanmanız normal. Doktorunuza danışmadan ilaçlarınızı azaltıp artırmayın. Sevgiler.

22 Nisan 2011 22:38